Есть ответ 👍

Зредагуйте текст. Укажіть, які мовні норми порушено. Волонтерство і благодійництво поширені у багатьох країнах світу.
Велика кількість знаних людей безкорисливо надають до нужденим, жертвують кошти для підтримки дітей-сиріт та вносять значні внески в розвиток теперішнього мистецтва. Звичайні люди також намагаються не відставати від своїх кумирів-філантропів та охоче діляться одежею і річами з тими, кому повезло в житті менше. Німеччина, США, Австралія, Нова Зеландія являються країнами, в яких пересічні громадяни вже не можуть уявити своє кожноденне життя без до ближньому.
Постає питання: на якому ж рівню знаходиться волонтерство і благодійництво у нашій країні?
Відома британська благодійна організація Charities Aid Foundation (CAF) опублікувала «Мировий рейтінг благодійності». Це спроба дати оцінку рівня доброчиності в різних країнах світу. Сумно те, що Україна зайняла лише сто п’ятидесяте місце із сто п’ятдесяти трьох можливих. Останніми у списку були Бурунді і Мадагаскар.
Було проведено соціологічний о серед шкільної молоді, його результати наступні:
1) «Чи знаєте Ви, що таке волонтерство?» — на перший погляд легке запитання викликало чимало сумнівів серед респондентів. Але все ж 92,3% опитуваних відповіли, що вони справді знають, що це безоплатна до тим, хто її требує.
2) Лише 30,8% школярів хоча б раз у житті займалися волонтерством, а 42,3% готові присв’ячувати свій вільний час цій діяльності у подальшому.
Чому ж у нас так мало бажання займатися доброчинністю? Можливо, однією із причин є те, що в колишньому Радянському Союзі участь людей у безоплатних громадських роботах мала в основному добровільно-принудний характер, тобто порушувався основний принцип — добровільність. Окрім того, низький рівень життя більшості українців також не спричиняє філантропії. Звідси і негативне або байдуже відношення людей до такої праці.
3) Однак, не зважаючи на невисокі показники громадської активності опитуваних, 92,3% респондентів вважають доцільним розвивати волонтерський рух у нашій країні.
Отже, можна з упевненістю сказати, що все у наших руках. Тож не будемо байдужими!

189
269
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Це речення розповідне, неокличне, стверджувальне, сполучникове, сурядне

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS