vidadisaf
14.04.2020 01:56
Биология
Есть ответ 👍

Почему Низшие млекопитающие донашивают детенышей в сумке?

183
293
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

funnybotan2000
4,8(36 оценок)

ответ: потому что детёныш рождает маленьким, слабым и слепым. В сумке детеныше защищены от внешних воздействий, получают питание и тепло.

Объяснение:

2254wearвика
4,4(90 оценок)

хвороби тварин і рослин, що викликаються вірусами, відомі з глибокої давнини. епідемії віспи, грипу – іспанки, поліомієліту, кору, свинки, ящура забирали мільйони життів, спустошуючи міста і країни. але люди не знали причин епідемій, і вважали це покаранням богів.

першовідкривачем вірусів вважається російський ботанік дмитро іванович івановський. у 1892 році, вивчаючи мозаїчну хворобу тютюну, він встановив, що вона викликається збудником, який здатний проходити через бактеріальні фільтри, тобто за розміром менше бактерій.

вірусами (від лат. слова вірус – отрута) нові істоти були вперше названі голландським мікробіологом бейеринком в 1899 році. бейерінк вперше описав принципові відмінності між бактеріями і вірусом тютюнової мозаїки. однак побачити їх було в той час неможливо – не дозволяла роздільна здатність оптичного мікроскопа.

в кінці 19 століття було також виявлено заразне (інфікують) дія фільтратів уражених хворобами тканин тварин, але вчені вважали, що це токсин.

у 1915 році творт описав склоподібні колонії микрококков, які були вражені якимсь невидимим агентом (бактериофагом). пізніше, в 1919 році, д’ерель підрахував їх частки по бляшкам, які з’являються на колоніях.

у 1933 році шлезінгер вперше спостерігав і підрахував в темному полі частинки бактеріофагів капустяної палички.

у 1941 руска опублікував перші знімки вірусів, зроблені за електронного мікроскопа. з цього часу вірусологія як наука почала швидко розвиватися.

у 50-і роки 20 століття було вивчено явище лизогении, а також було виявлено, що фаги здатні захоплювати частину генетичної інформації бактеріальної клітини. це було в подальшому використано в генетичній інженерії.

в даний час вивчені тисячі різних вірусів, особливо патогенних. їх навіть навчилися використовувати (в генетичній інженерії як вектори – переносники генів, в медицині кишкового бактеріофаг). лікувати вірусні захворювання важко (зазвичай тільки симптоматично), антибіотики не діють. чим небезпечні? вірус проникає в клітину, захоплює керуючі центри (днк) клітини і перебудовує її роботу на синтез потрібних йому речовин – рнк, білків. у вірусу простенька програма, записана в декількох десятках генів, проте він здатний змусити клітину працювати на себе.

віруси здатні розмножуватися в чужих клітинах, але самі не мають клітинної будови. гіпотези про походження вірусів різні. можливо, вони є результатом дегенерації прокариотической клітини. у той же час це приклад біологічного прогресу, тому таке спрощення в будові збільшенням пристосованості і розширенням ареалу життєвого простору: скрізь, де є клітини, можливе існування вірусів.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Биология

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS