Составьте небольшой (3-4 предложения) текст, снабдив его заглавием и используя композиционный стык. Подчеркните слова, которые повторяются в соседних предложениях.
Ответы на вопрос:
міркування має на меті з'ясувати будь-яке поняття, розвинути, довести або спростувати будь-яку думку. з логічної точки зору рассужденіе- це ланцюг умовиводів на будь-яку тему, викладених у послідовній формі. міркуванням називається і ряд суджень, що відносяться до якого-небудь питання, які випливають одне за іншим таким чином, що з попередніх суджень необхідно випливають інші, а в результаті ми отримуємо відповідь на поставлене запитання. класичний вид умовиводи є такі логічні операції:
всі горили примати. всі примати - хребетні. всі горили - хребетні. міркування (хрия) - один із прийомів риторики. але цей тип мовлення зустрічається не тільки там. тексти- міркування можна виявити у всіх функціональних стилях, причому вони дуже різні за конкретним проявам. так, рі міркувань є всякого роду визначення, в яких визначається поняття співвідноситься з найближчим родом, до якого воно належить, і вказується на характерні ознаки, що відрізняють дане поняття від інших, що належать до цього ж роду (видові відмінності): це особливі форми фігури мови синтаксичних конструкцій [родова приналежність], за яких посилюється виразність мови, посилюється її вплив на адресата [видові відмінності від інших синтаксичних конструкцій]. визначення розкривається, розвивається в поясненні. і нерідко визначення ється поясненням. продемонструємо це на прикладі пояснення терміна «риторичне запитання», наступного за його визначенням:
риторичне питання є риторична фігура виділення смислових центрів мови [визначення]. риторичне питання в строгому сенсі слова повинен містити в собі ствердження чи заперечення і не вимагати від адресата відповіді, а, точніше, мати на увазі однозначну відповідь, підказувати його слухачеві [пояснення].
безумовно, основна сфера використання текстів-міркувань - науковий стиль (наприклад, теорема і її доказ). і це цілком природно, оскільки саме там доводиться найчастіше доводити, розвивати, стверджувати або спростовувати будь-яку думку. міркування може бути розгорнутим - з використанням великої кількості доказів, риторичних прийомів зіставлення, протиставлення і т.д. , а може бути коротким, лаконічним. але в будь-якому випадку текст-міркування повинен містити роз'яснення, доказ або спростування будь-якої думки з певної системи доказів.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Русский язык
-
ПЕТУСШОГ28.05.2020 06:59
-
xandar81516.12.2021 09:16
-
cheknutyi03.06.2020 05:38
-
Бебка22807.12.2022 15:49
-
лол133824.06.2021 11:00
-
Учебниккнига21.11.2022 19:45
-
раптраир30.10.2022 00:07
-
Mrnikitos200205.09.2022 23:16
-
LipskiyTimur30.04.2023 19:38
-
angelinaosadchy19.11.2022 14:26
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.