Есть ответ 👍

1. Какого типа цветы у одуванчика:
а) Воронковидные б) Язычковые в) Трубчатые
2. Сколько видов розоцветных существует:
а) 5 тыс. б) 7 тыс. в) 3 тыс.
3. Что объединяет семейство розоцветных:
а) Строение плодов б) Строение цветка в) Строение стеблей
4. Сколько чашелистиков у розоцветных:
а) 7 б) 8 в) 5
5. Что из этого не относится к розоцветным:
а) Шиповник б) Паслен в) Дикая роза
6. Какой особый плод развивается у розоцветных:
а) Яблоко б) Орех в) Ягода
7. Какой представитель пасленовых самый известный:
а) Свекла б) Картофель в) Кабачок
8. Какие плоды характерны для пасленовых:
а) Яблоки б) Орехи в) Ягоды
9. В какой форме можно чаще всего встретить пасленовые:
а) Деревья и травы б) Кустарники и травы в) Кустарники
10. У какого цветка воронковые цветы:
а) Нивяник. б) Одуванчик. в) Василек
11. Какое из этих сложноцветных является сорняком:
а) Георгина. б) Бодяк в) Нивяник
12. Какое из этих сложноцветных является лекарственным растением:
а) Девясил б) Бодяк. в) Подсолнух
13. Какой тип опыления свойственен яблоням:
а) Двойное опыление. б) Самоопыление. в) Перекрестное опыление +
14. Что их этого принадлежит к семейству розоцветных:
а) Рябина б) Гречиха. в) Шпинат
15. Какое декоративное растение относится к розоцветным:
а) Ирис. б) Роза в) Магнолия

275
347
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

сергоо16
4,8(89 оценок)

1.б) язычковые

2.в) 3 тис.

3.б) строение цветка

4.в) 5

5.б) паслен

6.а) яблоко

7.б) картофель

8.в) ягоды

9.б) кустарники и травы

10.в) василёк

11.б) бодяк

12.а) девясил

13.в) перекрёстное опыление

14.а) рябина

15.б) роза

kuzhbapolina20
4,8(26 оценок)

кора головного мозку: зона сенсорна

сенсорні зони – це функціональні зони кори головного мозку, які через висхідні нервові шляхи отримують сенсорну інформацію від більшості рецепторів тіла. вони займають окремі ділянки кори, пов’язані з певними відчуттів. розміри цих зон корелюють з числом рецепторів у відповідній сенсорній системі.

– первинні сенсорні зони і первинні моторні зони (проекційні зони);

– вторинні сенсорні зони і вторинні моторні зони (асоціативні одномодальних зони);

– третинні зони (асоціативні разномодальних зони);

первинні сенсорні і моторні зони займають менше 10% поверхні кори головного мозку і забезпечують найбільш прості сенсорні і рухові функції.

кора головного мозку: зони асоціативні (функціональні)

асоціативні зони – це функціональні зони кори головного мозку. вони пов’язують знову що надходить сенсорну інформацію з полученой раніше і зберігається в блоках пам’яті, а також порівнюють між собою інформацію, що отримується від різних рецепторів. сенсорні сигнали інтерпретуються, осмислюються і при необхідності використовуються для визначення найбільш підходящих відповідних реакцій, які вибираються в асоціативної зоні і в пов’язану з нею рухову зону. таким чином, асоціативні зони беруть участь у процесах запам’ятовування, навчання і мислення, і результати їх діяльності те, що зазвичай називають інтелектом.

окремі великі асоціативні області розташовані в корі поруч з відповідними сенсорними зонами. наприклад, зорова асоціативна зона розташована в потиличній зоні безпосередньо попереду сенсорної зорової зони і здійснює описані вище асоціативні функції, пов’язані із зоровими відчуттями. деякі асоціативні зони виконують лише обмежену спеціалізовану функцію і пов’язані з іншим асоціативними центрами, здатними піддавати інформацію подальшій обробці. наприклад, звукова асоціативна зона аналізує звуки, розділяючи їх на категорії, а потім передає сигнали в більш спеціалізовані зони, такі як мовна асоціативна зона, де сприймається сенс почутих слів.

ці зони відносяться до асоціативної корі і беруть участь в організації когнітивних функцій і складних форм поведінки.

– вторинні сенсорні зони і вторинні моторні зони (асоціативні одномодальних зони);

– третинні зони (асоціативні разномодальних зони);

– паралімбіческіе зони і

– лимбические зони.

кора головного мозку: зона рухова

рухові зони – це функціональні зони кори головного мозку, що посилають рухові імпульси до довільних м’язам по спадним шляхах, які починаються в білій речовині великих півкуль.

багато рухові імпульси йдуть прямо в спинний мозок через два великих пірамідних тракту (кортікоспінальних тракту), що проходять в стовбурі мозку. решта рухові імпульси по екстрапірамідних шляхів, тут же йдуть рухові імпульси від базальних іїв і мозочка. у довгастому мозку всі шляхи перехрещуються, так що імпульси, які йдуть від кори лівої півкулі, іннервують праву половину тіла і навпаки.

тіла нейронів, що у освіті пірамідних трактів, лежать в рухових зонах кори, а їх аксони утворюють синапси безпосередньо з мотонейронами спинного мозку в тому його сегменті, де ці нейрони виходять на периферію. у головному мозку немає ніяких проміжних синапсів, тому імпульси і наступні відповіді на них по шляху не затримуються і не видозмінюються.

головним екстрапірамідних трактом є ретікулоспінальний тракт, перемикаючий імпульси від ретикулярної формації, яка лежить в стовбурі мозку між таламуса і довгастим мозком. з різних відділів головного мозку, що контролюють рухову активність, імпульси надходять у певні ділянки ретикулярної формації, де вони модифікуються під впливом імпульсів, що йдуть від кори, і стають або збудливими, або гальмівними. наприклад, імпульси від мозочка і премоторной зони кори, керуючої координованими рухами, надходять в ту область ретикулярної формації, яка знаходиться в довгастому мозку і посилає імпульси, що стимулюють гальмівні мотонейрони. останні придушують активацію певних м’язів, що дає можливість здійснювати складні координовані рухи тіла. інші комбінації рухових імпульсів, навпаки, стимулюють збуджуючі нейрони, і загальний вплив ретикулярної формації на рухову активність виявляється збудливим.

більшість волокон сенсорних нейронів на своєму шляху через таламус до кори віддає колатералі (бічні гілки) у ретикулярну формацію, беручи участь в утворенні ретикулярної активує системи, яка тонізує кору і бере участь в пробудженні організму від сну. недостатня активність цієї системи або її руйнування приводить відповідно до глибокого сну або коми. як вважають, багато речовини, що викликають загальний наркоз, свою дію, тимчасово блокуючи синаптичну передачу в цій системі. передбачається також, що ретикулярна активує система відповідальна за виникнення і підтримання спонукань до дії і концентрації уваги.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Биология

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS