Есть ответ 👍

Прочитайте словосполучення, узгоджуючи подані в дужках прикметники-означення з невідмінюваними іменниками.

(Змістовний) резюме, (креативний) кутюр’є, (вишуканий) леді, (захопливий) есе, (яскравий) шоу, (вправний) маестро, (балакучий) мадам, (гламурний) барбі, (затишний) фойє, (швидкий) таксі, (несподіваний) селфічино.

• 3 яких двох слів утворене виділене слово-неологізм? Витлумачте його лексичне значення.

• Яку жінку жартівливо називають барбі? У відповіді використайте 3-4 невідмінюваних іменники.

260
473
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:


ответ:Змістовне резюме, креативний кутюр’є, вишукана леді, захопливе есе, яскраве шоу, вправний маестро, балакуча мадам, гламурна барбі, затишний фойє, швидке таксі, несподівано селфічино.

Объяснение:


ответ:355. Прочитайте, додаючи закінчення прикметників, суфікси та закінчення дієслів. Що вплинуло на визначення граматичного роду кожного з видань? Яке слово є для цього ключовим?

1. Щоденн.. «Фігаро» отрима.. назву на честь кмітливого героя п’єси О. Бомарше. З тієї ж п’єси походить і девіз газети: «Де немає свободи критики, там жодна похвала не може бути приємною».

2. Паризьк.. «Шарлі Ебдо» ста., світовим символом захисту свободи слова. Навіть не поділяючи редакційної політики журналу, світова громадськість визнає право видання вільно висловлювати свої думки та оцінки.

• У яких міжнародних документах стверджено право на свободу слова? Як про це право сказано в Конституції України?

• Визначте невідмінювані іменники. Що вплинуло на визначення граматичного роду цих назв? Звіртеся з поданою нижче таблицею.

Объяснение:


Объяснение:

1) У нас багато знань. За до книг ми поринаємо в інший світ - світ фантазій, інтриг, знань, сміху, добра чи зла. Часом книги відкривають нам те, що ми не знаємо, про що навіть не підозрюємо: таємниці океану або космосу, будова рослин або щонайменшої клітини. Книги розвивають нашу мову. З їх до ми вчимося читати і писати. Всі повинні читати книги, щоб більше знати, накопичувати досвід, відточувати майстерність в тій чи іншій професії. А щоб передати це майбутнім поколінням, існують розумні, добрі хороші книги. Тому ми повинні берегти книги.

 

2) Існує безліч книг: підручники, довідники, художня література. Книга - це джерело знань. З книг ми дізнаємося багато цікавого і повчального. Є давні книги, які були знайдені археологами. Такі книги є цінними, особливо для істориків. Їх потрібно берегти, щоб люди в майбутньому могли дізнатися свою історію, культуру, літературу.

Книга може бути й розвагою. Всі ми дуже любимо казки і фантастичні оповідання.

З книгами треба поводитися дуже обережно: не рвати, не загинати листи, а користуватися закладкою, не писати на книжкових аркушах ручкою. Позначки треба робити олівцем, а потім стирати їх, щоб вони не заважали іншим читачам. Картон та папір роблять з дерева. Якщо ми будемо берегти книги, то збережемо ліс і красу нашої Землі.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS