Есть ответ 👍

Розкрийте дужки, щоб утворити звертання, іменники
поставте в потрібній формі. Поясніть, для яких іменників форма
кличного відмінка-звертання омонімічна з називним відмінком.
1. «(Братик) ти наш рідний, Як голубонько сивий!»2. Дід Антип, (голуб),
бачив смаленого вовка, був під конем, був і на коні. 3. Що, (товариш),
непереливки, мабуть, нам з тобою? 4. У мене, товаришу, ще раніш твого ноги
болять... і груди... ох, як болять... дихати боляче. 5. Умийся, (серденько)!
6. Дивітесь, (око) молодії, як зорі божії встають, як сходить місяць,
червоніє...7. (Гора) мої високії, не так і високі, як хороші, хорошії, блакитні
здалека.

130
500
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Зараз кожен з нас має змогу користуватися Інтернетом майже щодня. А ще понад 40 років тому навряд чи американські вчені, які запропонували розробити комп’ютерну мережу, щоб убезпечити себе на випадок війни, думали, що з часом можна буде підключитися до мережі через супутники зв’язку, мобільні телефони, телевізори, радіо-канали, електропроводи.

Навряд чи вони це робили для того, щоб для когось інтернет замінив реальне життя, а з появою комп’ютерних ігор, соціальних сайтів, гаджетів і взагалі люди забули про «живе» спілкування, прогулянки паром та походи в театри чи бібліотеки.

Звичайно через всесвітню павутину набагато швидше знайти потрібну інформацію, подивитися телепередачу, яку з певних причин не встигли переглянути, дізнатися про погоду на наступний день, бути в курсі останніх новин або ж поспілкуватися із тими, кого давно не бачив.

Використання комп’ютерів на уроках у школі сприяє активiзацiї розумової дiяльностi, формує світогляд дитини, створює позитивний емоційний настрій. Але, з іншого боку, виникає тривога: чи не завдасть шкоди тривале “сидіння” перед дисплеєм?

На жаль, зараз є діти, які переходять межу розумного у спілкуванні з комп’ютером. Воно може призвести не тільки до погіршення зору, порушення здоров’я через стиснуту позу, але й негативно відбитися на психічному здоров’ї.

Особливо небезпечним інтернет стає для сором’язливих дітей, адже віртуально вони можуть спілкуватися, грати з тими людьми, з якими в реальному житті у них могли виникнути труднощі при знайомстві. Така втеча в ілюзорний світ може сформувати у дитини психологічну залежність від комп’ютера

Люди чимало часу проводять в соцмережах, спілкуючись. Це створює ілюзію зближення людей – завдяки різноманітним мессенджерам ми можемо спілкуватись з тими, хто від нас далеко. Або не витрачати час на дзвінок для передання інформації.

Але, звичайно, інтернет може сприяти і накопиченню самотності. Деякі люди забувають повертатись у реальність, починають проводити дуже мало часу з друзями, а згодом і зовсім втрачають їх.

Проте це не означає, що всі ми маємо відмовитись від Інтернету. Всесвітня мережа – це лише інструмент, яким варто навчитись користуватись.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS