Есть ответ 👍

Д/З. ТЕСТИ: Написання НЕ з прикметниками 1. Усі твердження правильні, ОКРІМ А -НЕ з прикметниками пишеться разом, якщо слово без НЕ не вживається; Б -НЕ з прикметниками пишеться окремо, якщо є протиставлення; В -НЕ з прикметниками пишеться разом, якщо у слові є префікс недо; Г -НЕ з прикметниками пишеться окремо, якщо до прикметника з НЕ можна дібрати синонім. 2. Усі прикметники пишуться з НЕ разом у рядку А (Не)забутній, (не)гайний, (не)дбалий, (не)добрий; Б (Не)багатий, (не)високий, (не)товстий, а худий, (не)солоний,а солодкий; В (Не)холодний, а теплий, річка (не)широка, озеро (не)глибоке, грудень був (не)холодним Г Його будинок (не)високий, а низький; (не)заможні громадяни; мій брат (не)заможній. 3. Усі прикметники пишуться з НЕ окремо у рядку А (не)старий, а молодий; (не)радий, а сумний; вітер (не)помірний; Б (не)правильний, (не)добросовісний, (не)довговічний; В (не)обхідний, (не)рідний, а чужий; (не)сильний, а повільний; Г (не)міцний, (не)врожайний; (не)втішний. 4. Оберіть речення, у якому НЕ з п�икметником треба писати РАЗОМ А - Невже є ще на світі такий (не)зламний народ? Б - Вона була сьогодні (не)веселою, а сумною. В - Ця річка (не)глибока. Г - Цей урок (не)цікавий. 5. Усі слова записані правильно у рядку А - Нероздільне життя з природою; не зрівнянний пейзажист; незвичайні полотна; Б - Небесний, непохмурий, а сонячний майстер; не рухомі, а застиглі хмари на полотнах; В - Неземні звуки музики; щось не вимовне в очах; не швидкий, а задумливий погляд; Г - не а шляхетні манери; неординарний маестро; незабутній день. 6. Оберіть речення, у якому НЕ з прикметником треба писати ОКРЕМО А - Для проханого гостя багато треба, а (не)сподіваний гість, що поставиш, то їсть. Б - Як (не)бесна височина, – так морська глибина. В - У кожного в житті дорога (не)легка, а терниста. Г - (Не)добрий шлях веде в злий край. 7. У якому реченні НЕ з прикметником пишеться окремо? А) Світ природи навколо нас схожий на не/повторну казку. Б) Десь, колись, в якійсь країні проживав поет не/щасний. В) Цього року яблука були не/кислі, а солодкі. Г) Минув час тривог, настали мирні не/втомні будні.

190
448
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Простий присудок виражається дієсловом у формі дійсного, умовного чи наказового способу, а також інфінітивом.простий присудок - це тип присудка, який має один компонент, виражений способовим дієсловом. пролітала пташечка через наш двiркольорами  осені вкрились ліси. вi є холодний пiвнiчний вiтер.навеснi прилетiли лелеки співали   чистими дзвінкими голосами діти

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS