Есть ответ 👍

5. Через дефіс слід писати всі прислівники в рядку
А по/третє, на/одинці, у/цілому Б на/останок, по/братськи, по/українськи
В подружньому, раз/у/раз, де/не/де Г по/юнацьки, посолов'їному, віч/на/віч
6. Усі прислівники пишуться через дефіс у рядку
А тишком/нишком, по/друге, як/не/як Б як/небудь, з/вечора, по/українськи
В с/підлоба, від/давна, тихо/тихо Г по/латині, аби/коли, раз/у/раз
7.Усі слова записано правильно в рядку
А аніскільки, в цілому, несхитно Б над міру, аби куди, опівночі
В спід лоба, сяк-так, без жалю Г по латині, навскоси, чимало

118
193
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


5.A

6.A

7.Г

если нужны обьяснения пиши


Твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі відколи існує людство — були конфлікти, були війни. причини кожного випадку начебто називають різні, але легко переконатися в тому, що насправді причина одна й та ж — неповага до інших людей, бажання панувати й підкоряти собі, утверджуючи свою зверхність. мені невідомий жодний факт конфлікту, який стався через якесь непорозуміння. бувають звичайні війни як прояв державної політики, коли з обох сторін гинуть люди. а скільки «війн» відбувається в житті кожної людини, породжених грубістю, зневагою, приниженням. такі «війни» ми називаємо побутовими конфліктами. добре, що в деяких школах дітей навчають розв’язувати конфлікти ненасильницьким способом, а шляхом розмов, бажанням порозумітися, одним словом, — шляхом переговорів. а як же бути тим, кого в школі цьому не навчають? та ще інколи й самі вчителі бувають стороною конфлікту? на моє глибоке переконання, про вирішення конфліктів треба писати всюди: в інтернеті, в молодіжних газетах чи журналах, розвішувати плакати, кидати в поштові скриньки листівки на зразок реклами. а всіх без винятку вчителів треба навчити конфліктології. бо конфлікт, в основі якого — жорстокість і небажання розуміти інших, врешті може обидві сторони зробити такими ж жорстокими й несправедливими стосовно інших людей. річ у тім, що часто скривджена людина жадає помсти, а це штовхає до нових і нових конфліктів. такі виснажливі моральні «війни» просто спустошують людину й роблять її черствою та байдужою до довколишніх. у конфліктах не буває переможців, програють обидві сторони, якою б не була причина конфлікту. наприклад, на додаток до того, що було сказано вище, треба було б над входом до школи повірити плакат: «моя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини». може, після цього конфліктів би стало менше, зокрема в школах. збережи - » твір-роздум на морально-етичну тему в публіцистичному стилі . з'явився готовий твір.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS