Есть ответ 👍

Написати до переказу творче завдання .мистецтво спілкування
як відомо, взаємини між людьми можуть обмежуватися посмішкою, кивком голови та іншими жестами, але зазвичай це привітання, а далі йде вже весела розмова чи поважна бесіда. якщо художники мислять образами, музиканти – звуками, вчені – почуттями, то всі разом (а з ними і людство в цілому) послуговуються мовою слів як основним засобом виявлення думок. звісно, навчитися думати неможливо, якщо не вміти говорити, і навпаки. що ж потрібно, щоб оволодіти вмінням говорити? напевно, замало знати мову, треба ще й свідомо розмовляти. здавна людство намагається опанувати мистецтво спілкування. на основі багатовікового досвіду виробилися основні правила бесіди, а кожне нове покоління вносить свої особливості. ще стародавній філософ епіктет зазначив, що людина має слухати вдвічі більше, ніж говорити. він також наполягав на тому, що краще слухати, ніж говорити. чому? тому що бог дав людині один язик і пару вух.
відомим на русі є «повчання до дітей князя володимира мономаха» (початок xii століття), де дітям князів та дружинників при веденні бесіди рекомендувалося мовчати в присутності старших, слухати мудрих, з рівними собі й молодшими в любові перебувати, якомога більше вдумуватися, не шаленіти словом, не осуджувати мовою і небагато сміятися…
у xvii столітті у франції видано книгу, що згодом стала відомою по всій західній європі під назвою «мистецтво галантних бесід», «як стати людиною з добрими манерами». дотримуючись приписів таких видань, багато поколінь оволоділи вміннями вести світську бесіду на вільні теми: про погоду, лови, перегони тощо.
простий спосіб стати найцікавішим співрозмовником пропонує дейл карнегі: по-перше, для цього треба бути уважним слухачем від початку до кінця розмови, заохочуючи інших розповідати про себе, бо набагато більше їх цікавлять власні проблеми, ніж ваші; по-друге, треба зрозуміти погляди співрозмовника. а якщо людина хоче дізнатись, як змусити людей уникати її, сміятися з неї поза очі або навіть зневажати її, то не треба ніколи нікого довго вислуховувати, а слід безперестанку говорити про себе самого. коли з’являється певна думка в той момент, коли розмовляє співрозмовник, не варто чекати, поки він закінчить, задля чого витрачати час, вислуховуючи його пусту ! відразу ж треба перебити його на середині фрази! підсумовуючи, карнегі запевняє, що такі люди є нудними і невихованими, самозакоханими та самовпевненими, вони не стануть добрими співрозмовниками, бо не вміють слухати. ​

246
299
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


Сьогодні це здається дивним однак в ті часи такі ось нехитрі, майже повітряні, але щирі диски розходилися двох міліарднимі тираж

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS