Есть ответ 👍

Замініть виділені слова синонімами, поданими в дужках. розквашена () вчорашнім дощем рілля (земля, ґрунт) присмоктувалася (прилипала, приставала, приклеювалася) до чобіт (взуття, сап'янців), наливала їх свинцем. тож коли вийшов (опинився, вибрів) на вибілений осінньою сльотою (негодою, мрякою, моквою) і вітрами берег дрімливої (сонної, нерухомої, спокійної) стубли - наче (неначе, ніби, мов, немов) від пут (кайданів, оков) позбавився (звільнився, позбувся). в одному місці стубла окреслювала (обводила, робила) величенький (чималий, здоровий) гак. я хотів було пуститися (піти, рушити) навпростець (навпрошки, навпрямці, напрямки, напрямець) до наступного коліна, що це воно? на самісінькому згині (завороті, закруті, вигині) річки багряніла (виднілася, червоніла, рум'яніла) якась цятка, ніби (неначе, мов, немов) там в один віхоть (жмут, пук, пучок, горстку) зібралися всі промені великого (чималого, здорового) червоного сонця, що якраз (саме, у цей момент, у цей час) сідало на спочинок (заходило) за даленіючі горби (бугри, пагорки). на острівці червона рута. ота, яку знав тільки із материної казки, - там її вечорами шукала бідна (незаможна, нещасна, бідолашна, сердешна, безталанна) дівчина, щоб приворожити (причарувати, ) івана-царевича (є. шморгуном).

259
370
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:


ответ:

объяснение:

1. що розпові сучасники про ій побут українських селян

німець йоган генріх блазіус, автор книжки «подорож україною» (1844), яку написав після відвідин російської імперії, зазначав, що українські села є незвичайно великі і розлогі, «хати стоять по можливості вільно і не дуже правильно, кожна хата має свій садок з численними яблунями, грушками, сливками та великий контраст для порівняння з тульськими (московськими) селами, у яких всі хати села стоять в один ряд на одному боці вулиці під одним дахом і де село ділиться взагалі тільки в два ряди. хат під двома схилами даху годі відколи ми залишили північну росію, ми ніде не бачили так чистенько утримуваних хат, як у козаків. стіни з дерев’яних брусів у всіх українських мешканнях обліплені знадвору і всередині глиною і чисто побілені. на тих білих глиняних стінах не терплять жодного найменшого сліду у крою та способі шиття свого одягу українці значно більше зближаються із західними слов’янами, ніж з великорос багато уваги приділяє тому, щоб бути пишно та коштовно одягненим - але зовсім не переймається прогріхами проти чистоти; українець в кожнім разі держиться чисто, а одяг його, зате, скромний та невибагливий».

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS