Есть ответ 👍

6. визначте складне речення, побудоване за схемою: [ ], ( ), [ ], а [ ]. а .дурманом віяло з густих заростей, які двома застиглими хвилями означали нічну вулицю, танучи в повітрі, а з обійсть долинав дух матіоли. (є. гуцало) б. серце єльки зайшлося жалем до цих закурених курявою степів, незграбно­великих, беззахисних створінь, які ще вчора спокійно паслися десь на . (о. гончар) в. зелені стебла жита тягнуться догори так, наче прагнуть напитися не тільки сонячного проміння, а й закропитися живлющими жайворонковими піснями. (є. гуцало) г. лось знав, що то тріщить стара гілляка на дубі, всохла, кощава, їй давно вже б треба впасти, а вона не падала, з дивною впертістю тримаючись за стовбур. (є. гуцало) 9.складіть речення за даними схемами. 1) [ ], але [ ], ( ), ( ). 2) [ ], [ ], і ( ), [ ] 10. виконайте повний синтаксичний розбір речення. так добриня з янкою йшли три доби: вдень вони спали, а вночі, шлях по зорях, поволі, бо зовсім знесиліли від голоду, просувалися на північний захід — до волги, до чорного лісу, де добриня сподівався знайти якийсь притулок і захисток. (в. малик)

257
431
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


відповідь:

6. г

9. це було дуже важко, але ми змогли досягти мети, яка здавалася нам недосяжною, коли відчай захопив нас.

дерева все більше занурюють коріння в землю, квіти тягнуться вгору і, щоб їм, сонце заливає своїим світом всю галявину.

тут схева неправильна, я складала за нею, але знаки там стоять неправильно.

10. дуже довго. добриня з янкою йшли, вони спали + просувалися, знесиліли, - добриня сподівався знайти - граматичні основи.   так, три доби, вдень, вночі, шлях по зорях, поволі, зовсім - обставина. північний захід. від голоду, до волги до чс - став додаткомп, спорні варіанти як і зі зворотом. + притулок і захист теж додаток, якийсь - означення.

так, з, по, від, до, до - прийменник. три - числівник. добриня, янка, доби, шлях, зорях голоду, захід, волги, чс, добриня, притулок, захист - іменник. вдень, вночі - прислівник. - дієприслівник. а, бо, і - частка. де - займенник. якийсь - займенник або прикметник.

це речення з різними звязку.


Заголовок: добрий лісоруб діти пішли в ліс збирати гриби та ягоди, і заблукали. знайшли вони будинок посеред лісу, зайшли в середину і побачили занедбану оселю. а в тій хатині жив лісоруб. він повернувся с роботи додому та побачив діток, які блукали по будинку. лісоруб був доброю людиною. діти коли його побачили дуже зраділи. добрий чоловік вивів їх з лісу, та вони повернулися додому.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS