киса822
01.03.2021 15:30
Физика
Есть ответ 👍

25 решите хотя бы пару ! прошу. 1. температура воздуха вечером была 20 ° с, а относительная влажность 60%. ночью температура снизилась до 5 ° с. или выпала роса? 2. какую работу против сил поверхностного натяжения надо выполнить, чтобы подвижную перекладину проволочной п-образной рамки, на которой образовалась мыльная пленка, переместить на 3 см? длина перекладины 6 см. 3. влажный термометр психрометра показывает температуру 16ос, а сухой - 18 ° с. какая относительная влажность воздуха? 4. какая из жидкостей и во сколько раз выше поднимется в капиллярных трубках с одинаковыми внутренними радиусами молоко или вода? поверхностное натяжение воды 72 мн / м, молока 46 мн / м; плотности обеих жидкостей одинаковы. 5. какая плотность водяного пара в классной комнате при температуре 18 ° с, если относительная влажность воздуха 65%. 6. на какую максимальную глубину можно погрузить в ртуть нижний конец стеклянного капилляра радиусом 0,5 мм, чтобы ртуть не вошла в капилляр. 7. определить массу водяного пара в помещении объемом 100м3, если точка росы 10ос. 8. внутренние диаметры правого и левого колен трубок сообщающихся сосудов равны 0,8 мм и 0,4 мм. какая разница уровней налитой в трубки воды? 9. конец долгой капиллярной трубки радиусом r погрузили в жидкость, плотность которой ρ и поверхностное натяжение σ. определить высоту поднятия жидкости в капилляре, если угол смачивания φ (см. рис). (2 ) 10. в цилиндре, закрытом поршнем содержится 60, 6 мг. водяного пара при температуре 30ос. при каком объеме вследствие изотермического сжатия пара начнет конденсироваться? (2 )

223
336
Посмотреть ответы 1

Ответы на вопрос:

12keti
4,8(42 оценок)

самого початку свого існування людина ігала за природними явищами, що відбувалися навколо нього. Природно, що первісну людину цікавили багато, незрозумілі йому процеси, які він не міг пояснити.

Звичайно ж, людство не може усвідомити всі явища одночасно, оскільки усвідомлення всього, що відбувається, відбувається поступово. Спочатку людина просто ігає, потім вона це робить більш усвідомлено, плавно переходячи до цілеспрямованих досліджень природних явищ, проводить різні досліди, з'ясовує причини і знаходить якісь закономірності. Ось так повільно, але впевнено, зароджувалася наука про природні процеси та явища навколишнього світу.

Поступово наукові знання у сфері природних явищ накопичувалися і розширювалися, тому їх довелося розділити окремі наукові напрями. Однією з таких важливих та цікавих наукових напрямів є фізика. Ця найдавніша природна наука вивчає загальні закономірності природи, їх закони руху, властивості та будову матерії.

А наука, яка поєднує всі знання про природу, отримала назву природознавства. Така наука, як біологія, займається дослідженнями, що відбуваються у живій природі. Зміни у літосфері, гідросфері та атмосфері вивчає географія. Хімія займається вивченням властивостей речовин та їх перетворенням. А астрономія акцентує нашу увагу на галактиках та міжгалактичних просторах.

Знання про структуру та поведінку різних об'єктів стали поштовхом для розвитку фізики, як науки. Завдяки за природними явищами було встановлено закони механічного руху тіл та планет. Практичне застосування фізики дозволило людству просунутися у технологічному розвитку. Адже без знань фізики неможливо здійснити та продовжувати розвивати сучасні технології.

Завдяки знанням законів електрики, людина створила різноманітні побутові та промислові прилади, за до законів заломлення та відображення світла суспільство просунулося у вивченні оптики, а з розумінням закономірностей теплових процесів було створено реактивні та автомобільні двигуни, парові турбіни тощо. Без добрих знань фізики навряд чи був би можливий запуск космічних апаратів у космос та висадка астронавтів на Місяці.

У світі існує безліч фізичних теорій, які можуть пояснити природу будь-яких фізичних явищ, оскільки вони пройшли випробування часом. Фізика протягом багатьох століть продовжує вивчати різні природні явища, як механічні, електричні, світлові, теплові і т.д. Ми дізналися завдяки фізиці про такі фізичні явища, як віддзеркалення світла, кипіння води, походження блискавки. Без фізики ми мали техніки, оскільки її закономірності є основою дій всіх технічних пристроїв.

І щоб надалі осягати істину про світ природи, необхідно мати фізичні знання та вивчати цю науку.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Физика

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS