Есть ответ 👍

1)скільке може бути учасників мовленнєвої ситуації? 2)мета спілкування це-? 3) до структури мовленнєвої ситуації не входить такий компонент а-мовні засоби б-місце і час спілкування в-тема бесіди г-учасники розмови 4)вислів конфуція "люди в давнину не вміли багато говорити.вонм вважали ганьбою для себе не поспіти за власними словами а- не кажи гоп доки нестрибнеш б- давши слово держись не давши кріпись в- не медовим язиком а файним ділом г- не спіши язиком а спіши ділом 5) усі названні означення характеризують певні тими, окрім а- прихильна б- байдужа в - цікава г- ворожа

189
371
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


до структури мовленнєвої ситуації не входить


Адміністративно­територіальний поділ земель нової (підпільненської) січі.  нова (підпільненська) січ проіснувала сорок один рік (1734—1775). навколо січі розташовувалися землі (вольності) війська запорозького. у цей час запорожжя поділялося на адміністративно­територіальні округи — паланки. у 30—40-х  рр. xviii  ст. їх налічувалося не більше п’яти, пізніше їхня кількість зросла до восьми — кодацька, бугогардівська, інгульська, протовчанська, орельська, самарська, кальміуська. прогноївська.адміністративним центром паланки була укріплена слобода, де стояв гарнізон, розміщувалися полковник і старшина. паланкова старшина зосереджувала у своїх руках військову, фінансову, судову та адміністративну владу.адміністративним центром запорожжя була січ. на січі військовими й одночасно господарськими одиницями були 38 куренів, до яких приписували всіх козаків. запорозька адміністрація, як і раніше, обиралася козаками на радах, перед якими вона і мала звітувати. вища військова або кошова старшина обиралась один раз на рік на загальній військовій або січовій раді, яку за звичаєм скликали 1 січня. у другій половині хvііі  ст. роль січових рад зменшилась, натомість посилилось значення старшини.до складу запорозьких козаків, як і раніше, приймали всіх, хто шукав порятунку від покріпачення або інших соціальних негараздів. у 60-х  рр. хvііі  ст. населення запорожжя налічувало 100 тис. козаків. земля вважалася загальновійськовою власністю. кожен козак, який мав певне майно і був спроможний вести власне господарство, міг отримати її від коша у власність і засновувати власний зимівник (хутір). свій зимівник козак міг продати, віддати в заставу, подарувати тощо. однак козацька старшина самочинно привласнювала пасовища, і та мисливські угіддя. вона встановлювала звичай збирати з шинкарів і ремісників двічі на рік «подарунок» на свою користь.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS