Есть ответ 👍

Сочинение рассуждение на тему в чем необычность названия рассказа

236
429
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

LOLOLON2015
4,5(50 оценок)

Скинь свой емаил

4 . миф — сказание, представления людей о мире, месте человека в нём, о происхождении всего сущего, о богах и героях; определенное представление о мире. сказка — эпический жанр устного народного творчества: прозаический устный рассказ о вымышленных событиях в фольклоре разных народов.

2. герой геракл був сином зевса та земної жінки алкмени. йому присвячено безліч літературних творів, скульптур, картин, що належать уславленим митцям усього світу. насправді його звали алкідом («сильним»). ім'я геракл він отримав через ненависть до нього дружини зевса — гери. в дослівному перекладі слово «геракл» означає «уславлений герою», або «завдяки гері». це протиріччя помічали вже давні греки. але так воно й було — гера, ненавидячи геракла, ставила на його шляху всілякі перешкоди, чим сприяла тому, що герой, долаючи їх, щораз більше прославлявся.

1. художественным образом может быть что угодно, зависит от произведения. это могут быть и образы главных героев, и образ природы, и образ города, и образы животных. в общем, все, что как-то работает на сюжет и стиль. объяснение зависит от самого образа. к примеру, если брать образ скарлетт из "унесенных ветром" надо писать, что это сильная женщина, страстная натура, достаточно романтичная. жизнь вынуждает ее быть сильнее, чем, возможно, ей хотелось бы, принимать решения и брать на себя ответственность. и тд.

3. міф — стародавня оповідь про походження й будову всесвіту, діяння богів, таємниці народження й смерті людини, життя правителів і героїв.

такі оповіді тривалий час магічними ритуалами, танцями, піснями, ілюструвалися скульптурними зображеннями персонажів. отож у міфі поєднувалися елементи різних царин культурного життя давніх людей. з плином часу ці елементи розвинулися в окремі галузі науки й культури, а самі міфічні оповіді увійшли до скарбниці словесного мистецтва.

звісно, за тих часів, коли виникали міфи, ще не існувало ані наук у сучасному розумінні, ані досконалих приладів. основним засобом пізнання світу була фантазія. спостереження над законами природи й суспільним життям у міфах утілювалися в яскравих образних картинах, що змальовували незвичайні події та фантастичних істот (богів, напівбогів, чудовиськ, дивовижних тварин та інше). наші далекі предки ще не відокремлювали себе від природи, а тому наділяли її людськими якостями. вони вірили, що річки й зорі — живі істоти, а звірі й дерева мають давні люди вважали, що світ, населений різноманітними божествами, які керують їхніми долями й законами природи. усе це відбилося в міфах.

5. зевс пожелал уничтожить также и человеческий род, который стал высокомерен. тогда прометей встал на защиту человеческого рода. он хотел дать людям то, с чего они могли бы себе сами, не полагаясь больше на зевса. в легенде говорится, что прометей научил людей пользоваться письмом и другими ремёслами, например, огнём который он украл у богов.   этим он навлёк на себя гнев зевса. он был прикован к скале кавказа и долгое время терпел ужасные мучения.

6. (індія) за «махабхаратою», світ виник з яйця, яке плавало у воді. з яйця вийшов брахма, котрий розділив яйце, створивши небо і землю з його половин, після чого створив все у світі, в тому числі й богів і людей.

(китай) так одна з космогонічних схем зводиться до того, що на початку всесвіт нагадував яйце, наповнене хаосом, в якому утворився велетень пань-гу. він розколов яйце, його половинки утворили небо та землю, а з тіла пань-гу виникли світ і все в ньому, включаючи людей. також створення людей приписується божеставам нюй-ва і фу-сі. нюй-ва — змієлюдина, створила людей з глини і впорядкувала світ, який роздирали катаклізми. фу-сі навчив людей ремеслам, полюванню і використанню вогню.

(японія) у японській міфології немає єдиного творця, з хаосу самі собою виникли боги-камі аме-но мінаканусі, такамімусубі й камімусубі. за ними виникли менш абстрактні боги, пов'язані природними об'єктами, утворилася неоформлена земля. завершення космогонічного процесу позначилося появою ідзанаґі й ідзанамі, котрі зробили землю твердою. одружившись, вони створили японські острови, камі та людей, що їх населяють. їхня дочка аматерасу, яка сяяла світлом, отримала у володіння рівнину високого неба та стала богинею сонця і землеробства. аматерасу дала людям злаки, навчила їх вирощувати та займатися ремеслами.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Литература

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS