Ответы на вопрос:
Справедливо вважати твір річарда баха однією із найглибших філософських алегорій xx сторіччя. дорога героя повісті - це дорога до свободи та безмежних можливостей людської особистості. "стверджуючі, що ти чогось не можеш, ти позбавляєш себе всемогутності" [3] - ось кредо автора і він переконливо доводить практичну цінність цього постулату. бах - письменник-фантаст, але його фантазії наближують читача до тієї справжньої реальності, яка прихована від наших очей завісою повсякденності. але щоб досягти істини, потрібно принести немалу жертву - відмовитись від нудьги, тобто від обмеженості та безбарвності свого існування, та відважитись наповнити її дивами та [13]."ця книга річарда баха має подвійний вплив, - писав відомий американський фантаст рей бредбері, - вона дарує мені відчуття польоту та повертає мені молодість" [13].цей твір вражає читача не тільки своєю змістовою конструкцією а й історією написання. як розповідав сам річард бах, одного разу гуляючи по туманному узбережжю каліфорнійського каналу бельмонт шор він почув голос, який сказав: "чайка на імя джонатан лівінгстон", потім бах побачив видіння, яке промайнуло у його голові у вигляді кінофільму [8]. підкорившись цьому голосу, він поквапився додому, щоб записати все те, що він побачив. але видіння було коротким, а продовження не послідкувало. бах намагався закінчити історію, але у нього нічого не виходило до тих пір, доти через вісім років він не побачив продовження [8]. правда це, чи рекламний трюк - невідомо, але точно можна сказати, що річард бах написав повість про чайку і у 1970-му році вона була надрукована в журналі, а у 1973 році був знятий фільм [13].спочатку вона не увагу ані читачів, ані критиків. незабаром вона здобула популярність, була перекладена багатьма мовами та зробила імя річарда баха відомим не тільки в сша, а й в інших країнах. її читали в америці, європі, австралії [8].за жанром цей твір є повістю-притчею тому, що: - це твір малої форми; - в основі сюжету - розповідь, історія; - наявність моралі; - головний художній прийом - алегорія; - два зміста (i - текстовий - побудований на прямому розумінні фраз, які створюють текст (спроби чайки опанувати фігури вищого пілотажу, досягти досконалості в польоті та передати свої знання учням [8]), ii - символічний - побудований на символічних значеннях окремих слів.); - образи мало індивідуалізовані; - події не визначені ні хронологічно, ні територіально: всі польоти проходять над якимось морем, тут і зараз; - сюжет прямолінійний: не забігає наперед, щоб створити драматичне напруження, ні повертається назад, щоб повідомити додаткові деталі; - автор зупиняється лише на важливих, головних моментах не відволікаючись на дрібниці та описання. але переповісти його дуже важко, бо філософський зміст дуже глибокий і має бути розгаданий читачем, і кожен читач може зрозуміти його по-своєму [13].
Первая часть: начало - был старик, у него было три сына. старшие занимались хозяйством, были тороваты и щеголеваты, а младший, иван-дурак, был так себе - любил в лес ходить по грибы, а дома все больше на печи сидел. конец : а иван направился домой, дорогой набрал грибов. приходит старший брат его спрашивает: - видел отца? - видел. - ел он хлеб? - ел. досыта наелся. вторая часть : начало - настала вторая ночь. надо идти среднему брату, а ему не то лень, не то боится, - он и говорит: конец : - отец ел хлеб? - ел. досыта наелся.третья частьначало - на третью ночь настала очередь идти ивану. он говорит братьям: конец : - отец наелся досыта и больше не велел приходить.четвёртая частьначало : в это время царь кликнул клич: всем добрым молодцам, холостым, неженатым, съезжаться на царский двор. конец : стал как вкопанный и спрашивает: - чего велишь? пятая часть : начало - иван коня погладил, взнуздал, влез ему в правое ухо, а в левое вылез и сделался таким молодцом, что ни вздумать, ни взгадать, ни пером написать. конец - - что ты, дурак, делаешь? избу сожжешь! шеста часть начало : на другой день царь зовет к себе на пир всех бояр и князей, и простых людей, и богатых и нищих, и старых и малых. конец : - это моя печать! вот где мой суженый! седьмая часть : начало : царь подходит и говорит: конец : вот и сказке сивка-бурка конец, а кто слушал - молодец! короче выписываешь в тексте начало и конец и пишешь полностью.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
dontsovaelizav05.05.2020 04:09
-
YNWA1202.02.2020 21:57
-
vladzaorozhniy14.10.2021 06:42
-
еаае1ьп03.07.2020 23:46
-
lebeckaaanna21.02.2020 18:04
-
natalia2208200001.03.2020 18:02
-
gio808.07.2020 11:40
-
ВиолаВиолеттик05.10.2022 22:00
-
anastasiaaa1601.05.2022 12:44
-
Алёна34513553722.03.2022 11:46
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.