1. укажіть, коли було створено найдавніше літописне зведення. а) у хст.; б) у xi ст.; в) у xii ст.; г) у xiii ст.
202
473
Ответы на вопрос:
Чим довше живу та більше взнаю, тим більш суперечливим постає світ переді мною. з одного боку, в ньому є чимало доброго. є батьки, які люблять мене та піклуються про мене. в нас є затишний будинок, де можна сховатися від холодів та негоди. ще в мене є друзі, з якими мені цікаво проводити час, які , коли мені це потрібно. крім того, мене оточує багата та природа, що дарує усе необхідне для життя, до того ж радує очі своєю красою. є безліч цікавих речей у світі, що роблять його по-справжньому чудовим.а з іншого боку, в нашому світі є багато болю – хвороби, нещасні випадки, злочини, війни, знищення природи, людська ненависть, зрада, підлість, жадібність, заздрість. хоч вони не трапляються з кожним з нас щосекунди, проте ми часто чуємо про них від інших, взнаємо з телебачення та інтернету. і це, безумовно, лякає. не лише через те, що починаєш усвідомлювати, що в житті може трапитися будь-що, в тому числі й погане, а й тому, що, мабуть, чужого болю не буває. хіба можна спокійно дивитися на горе того, хто втратив близьку людину? хіба нам байдуже, коли хтось плаче, бо його образили, зрадили? і як цьому зарадити? нажаль, часто я помічаю, що люди стають байдужими до нещасть інших. усі ми надто заклопотані, виснажені, не маємо часу, сил, грошей. ми перестаємо співчувати людині, в якої неприємності чи горе. ми кажемо «сам винен» або «треба було думати раніше». ми з полегшенням зітхаємо, що неприємності оминули нас самих. нас привчають до того, що кожен сам за себе і всього має досягати своїми силами. проте, сили кожного – не невичерпні, часом саме їх раптовий кінець спричиняє хвороби, нервові зриви, крах планів та втрату близьких. саме тому, що ми всі – люди, ми маємо спробувати бути добрішими один до одного.крізь усю багатовікову історію людства, де одні люди використовували інших, саме доброта звичайних людей йому виживати. добрі жінки не переставали турбуватися про дітей – і своїх, і чужих, покинутих, чоловіки – підтримувати їх та один одному, друзі – ділитися хлібом та дахом над головою, лікарі – рятувати хворих, сміливі – переховувати невинних втікачів. без них – добрих людей – навряд чи наша цивілізація зайшла б так далеко. добро – це бачити в людині насамперед людину, а не чужака, ворога, конкурента, інструмент досягнення цілі. це зробити для іншого те, що складно для нього, але зовсім легко для тебе. добро – це людяність, взає, це особливе ставлення одне до одного та до всього живого на планеті. саме добро, а не нові технології та багато грошей, рятує світ та людство від фізичного та духовного знищення.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська література
-
рашитгаиф05.08.2022 20:29
-
dikozzz17.06.2021 23:39
-
katyakiseleva321.10.2022 23:57
-
Sveta11111111Love04.08.2022 19:58
-
bolshakovatanyoxd2gr05.03.2022 20:36
-
Ирина767917.09.2020 00:24
-
Snyezha08.12.2022 07:57
-
alexplotnikov20122.02.2022 21:45
-
ksenia2001512.02.2020 16:45
-
Reolgjbjgjff25.09.2021 20:01
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.