Есть ответ 👍

Скласти оповідання із словами (доброго ранку; доброго вам улову; будьте здорові; дякуємо; допобачення.)/

120
350
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Якось улітку ми всією сім’єю поїхали на риболовлю. поки ми з татом розбирали снасті, мама збирала поблизу хмиз. тато розставив вудки, а ми з мамою розвели багаття. світанок уже відступив, ведучи за собою туман. поплавці мирно погойдувалися на воді, не передвіщаючи ніякого кльову. я небагато занудився й пішов до багаття. мама сиділа на березі, любуючись яскравими сонячними відблисками на воді, а тато періодично перевіряв наживки на гачках і називав нас горем-. так ми проседіли десь біля години, навіть не помітили, як до нас підійшов раптовий перехожий. - доброго ранку,- привітався він. - добого ранку ,- відповіли ми. потім він ще довго розмовляв з моїм батьком. - доброго вам улову,- сказав перехожий, - будьте здорові. з цими словами він зник у лісі. - дякуємо, до побачення- відповіли ми йому в слід. а потім мама попросила в тата вудку, насадила на гачок наживку й закинула у воду. не пройшло й хвилини, як поплавець вимогливо застрибав на воді, ми підбігли до мами, підказуючи їй, як підсікти рибу. і мама витягла невеликого карася. тато недовго подумав і запропонував мамі насадити наживку на всі гачки. от отут-то й почалася в нас справжня риболовля. увечері, коли ми їли   юшку, приготовлену на багатті, тато сказав, що більше без мами на риболовлю не поїде, тому що він і раніше чув, що жінки - щасливі , а сьогодні в цьому переконався та й слова нашого подорожнього стали пророчими

Білий лелека став священним птахом у багатьох народів. Про це говорять хоча б численні легенди, казки, повір’я, поговірки, що дійшли до нас із тих часів. Давньогрецький історик Плутарх повідомляв, що в Тесалії того, хто вбив чорногуза, карали смертю. У греків лелека вважався птахом богині Гери, у римлян — Юнони.З часів Арістофана і Софокла чорногуз був уособленням турботи про батьків. Вважалося, що коли старі птахи ставали слабими і втрачали оперення, молоді бузьки вискубували в себе з тулуба пух і “одягали” батьків. Це повір’я було так добре відоме серед античних народів, що навіть данина вдячності носила назву “антипеларгосіс”. Походить вона від грецької назви білого лелеки — “пеларгос”, що значить “чорно-білий”. Між іншим, греки не плутали цього птаха з чорним лелекою. Для нього була інша назва — “меланопеларгос”. Це повір’я в тій чи іншій формі існує й досі у багатьох європейських народів, хоча ще Аристотель називав подібні історії “теревенями”.

Объяснение:

Вот все что я знаю)

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS