Есть ответ 👍

Ответьте на 3 тестовых вопроса. 1)складним з кількома підрядними частинами є речення : выберите один ответ: a. вночі, коли небо і ріка стали зоряною єдністю, вони повертались додому. b. небо пашіло, як розпечена пательня, і лише за полудень спека почала спадати. c. блакитні тіні розкривали свою глибінь і приймали, як у м’яке ложе, гафійчині думки, сподівання маланки. d. розпатланий вітер бовванів з натугою серед гаю, тому що розізлив його лютий дощ, якому здалося, що той захопив весну-красну у полон, щоб вона не перемогла зими. 2)укажіть складнопідрядне речення, у якому правильно розставлені розділові знаки: выберите один ответ: a. яблуні, що ростуть уздовж дороги укриті білим цвітом. b. незважаючи на те що є тисячі сортів культурних троянд, шипшина також заслуговує на увагу. c. оскільки рослина цвіте в другій половині весни, то в народі її поетично називають ключиками від літа. d. куцевол почвалав до свого бульдозера і щоб не гайнувати час, погнав його вперед. 3)укажіть речення, у якому правильно визначено вид підрядної частини: выберите один ответ: a. і тоді стало чути, як весело видзвонює в тиші вода. (підрядне порівняльне) b. погляд спочиває на пшеницях, що підходять аж до посадки. (підрядне з’ясувальне) c. а хто стрічався на шляху зо мною, того я щирим серденьком вітала. (підрядне допустове) d. лише по незначних прикладах можна вгадать, де цвіла рослина. (підрядне з’ясувальне)

286
439
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1) розпатланий вітер бовванів з натугою серед гаю, тому що розізлив його лютий дощ, якому здалося, що той захопив весну-красну у полон, щоб вона не перемогла зими. - […], (тому що…), (якому…), (що…), (щоб…). спр з кількома(4) підрядними. 2) правильно знаки розставлені: c. оскільки рослина цвіте в другій половині весни, то в народі її поетично називають ключиками від літа. 3) d. лише по незначних прикладах можна вгадать, де цвіла рослина. (підрядне з’ясувальне)

1. поділіть слово на склади. 2. запишіть кількість складів і їх характер (закритий, відкритий), який з них наголошений. 3. запишіть слово звуками (зробіть звуковий запис). 4. поставте наголос у звуковому записі. 5. назвіть голосні звуки. дайте їм характеристику (наголошені, ненаголошені). 6. назвіть приголосні звуки. дайте їм характеристику:       а)  за дзвінкістю і глухістю;       б)  за твердістю і м'якістю.  7. підрахуйте кількість звуків і букв у слові. приклад фонетичного розбору слова мороз   [моро́з]   мо - роз2 склади, 1-й відкритий, ненаголошений, 2-й закритий, наголошений.м -   [м]   - приголосний, дзвінкий, твердийо -   [о ] - голосний , ненаголошенийр -   [р]   - приголосний, дзвінкий, твердийо -   [о] -   голосний, наголошений з -   [з] -   приголосний, дзвінкий, твердий5 букв, 5 звуків

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS