Есть ответ 👍

Составить диалог! надо и ничего не идет в голову! такое: *складіть і розіграйте діалог між стареньким дідусем, та онуком-семикласником, що прийшов навідати його у неділю. хлопчик приніс ліки, нові окуляри, запас харчів на тиждень, улюблений дідом журнал. мета хлопчика – дізнатися про стан здоров’я діда, з’ясувати, якої він потребує. мета дідуся – запросити родину сина у гості на наступний вихідний. у репліках діалогу вживайте безособові дієслова. мені полегшало. мене лихоманило, трясло, тіпало, трусило. мені стало… мені бракувало.. мене непокоїло… не спалося, не лежалося, не сиділося, не пилося й не їлося.

163
272
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


—привіт, дідусю! —здраствуй, онучe —я прийшов тeбe навідати, як твоі справи? —в останній час мeнe лихоманило, трясло, тіпало та трусило, мeні нe спалося, нe пилося й нeілося. —який жах! бажаю тобі якнайскорішe виздоровити. —дякую, онучe —я приніс тобі ліки, улюблeний твій журнал, харчі на тиждeнь, та нові окуляри! —ой, дякую, онучe! дужe дякую! в мeнe є до тeбe запрошeння. —якe, дідусю? —мeнe нeпокоіло, що ви так мало до мeнe заходитe. я хочу запросити тeбe та твою родину до сeбe у гості в наступний вихідний. —о, ми обов'язково прийдeмо! щоб тобі самому в хаті нe сиділося. —буду дужe чeкати! бувай, внучe! —бувай, дідусю!

Твір на тему «Малювання»

Коли у мене є вільний час і натхнення, я віддаюся своїй улюбленій справі — малюванню. Малюю я на аматорському рівні, оскільки ніколи не відвідував художню школу. Але це заняття приносить мені велике задоволення і неодмінно піднімає настрій. Тож я хочу поділитися з вами своїми міркуваннями та з цього приводу. Для того щоб намалювати гарну картину, треба мати певні здібності. Звісно, це є необхідністю, якщо мова йде про створення справжнього шедевра. Але художній талант не обов’язково має бути з самого дитинства. Його можна розвинути, якщо цікавитися техніками малювання та намагатися їх освоїти. Таким чином, в цій справі дуже важлива постійна практика. Малювати треба часто й багато.

Перед створенням картини дуже важливо продумати її сюжет. Я зараз розповім про найпримітивнішу техніку малювання, що не передбачає проклеювання і ґрунтування полотна для живопису. Отже, беремо простий олівець і робимо начерк майбутнього шедевра. Далі готуємо необхідні для роботи матеріали. Зазвичай це фарби, а для простих малюнків — олівці або фломастери. Потім наводимо контури та приступаємо до розмальовування картини. При розфарбовуванні діяти треба дуже охайно, щоб не зіпсувати роботу. В цьому до використання пензликів різної товщини. Аби не вийти за встановлені контури, після кожного мазка дамо фарбі добре підсохнути.

Що ж, на цьому все. Наш малюнок готовий!

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS