Есть ответ 👍

Дать характеристику героям простое дело

183
197
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

dlimfam
4,8(53 оценок)

Браз и характеристика хорошего дела в повести "детство" горького хорошее дело - один из квартирантов, живущих в доме кашириных: " особенно крепко захватил и потянул меня к себе нахлебник хорошее дело. он снимал в задней половине дома комнату рядом с кухней, длинную, в два окна – в сад и на " настоящее имя хорошего дела не указано в повести: ", кричи хорошее дело чай " хорошее дело получает свое прозвище за то, что любит говорить фразу "хорошее дело": " он молчалив, незаметен и, когда его приглашали обедать, чай пить, неизменно отвечал: – хорошее дело. бабушка так и стала звать его в глаза и за глаза. – ленька, кричи хорошее дело чай пить! вы, хорошее дело, что мало " внешность хорошего дела: " был худощавый сутулый человек, с белым лицом в черной раздвоенной бородке, с добрыми глазами, в " " меловом его лице розовато вспыхивала " " очки, нюхал чертежи, почти касаясь бумаги тонким и прямым, странно белым " " рыжей кожаной куртке, в серых клетчатых штанах, весь измазанный какими‑то красками, неприятно пахучий, встрепанный и " " воротником его куртки торчал измятый, грязный ворот рубахи, штаны – в пятнах и заплатах, на босых ногах – стоптанные " " жена военного звала его «меловой нос».." " мне руку в язвах и шрамах " " куда‑то мимо слепыми глазами " ", покусывая красные губы, или тихонько тянет сиповатым " у хорошего дела тихий и милый смех: " тихонько, удивительно мило смеется, щекочет меня за ухом, точно " хорошее дело - добрый человек: " добрыми "

С. Пушкіна “Євгеній Онєгін”

Мені здається, коли любиш (якщо любиш по-справжньому), те бажаєш предмету своєї любові всього самого доброго, розділяєш із ним і сум, і веселощі, розумієш його, живеш його життям, проблемами, нічого не вимагаючи замість. Тетяна Ларіна хотіла любити саме так. Не треба бігти від любові, навіть якщо вона безмовна. Тетяну не залишило це почуття, хоча пройшло багато часу, вона вийшла заміж. Пушкіна ставиться до своєї Тетяни тремтливо й ніжно. У неї відкрите серце, здатне співчувати й любити. Поет наділив її світлої, легко ранимою душею. Нерозривно пов’язана із природою й дополняющая її, Тетяна має тонку натуру й поетичну душу. Добрі й довірчі відносини з нянькою до й повірити в перекази глибокої старовини. Ми знайомимося з Тетяною, коли вона зовсім молоденька дівчина, у ній є якась загадка. Тетяна відрізняється від своєї сестри, Таня не як усе. “Їй рано подобалися романи, вони їй заміняли все…” Мрійлива Таня жила своїм особливим життям, і ніхто не міг вторгнутися в її мир. Вона створила собі образ чоловіка, її героя, і отут з’являється Онєгін, і Тетяна бачить у ньому свій ідеал. Онєгін розумний, здатний глибоко й сильно почувати. Він відразу зумів оцінити Тетяну з її непомітною зовнішністю й богатым внутрішнім миром. “Я вибрав би іншу, – говорить Онєгін Ленскому, – у рисах в Ольги життя немає. Кругла, червона особою вона, як цей дурний місяць…” Євгеній далекий від ідеалу Тетяни, але вона цього не розуміє, закохується в нього. Це почуття штовхає її на безрозсудний (по поняттях того часу) учинок.

Тетяна не замислювалася про наслідки, вона занурилася у своє почуття повністю. Написати лист (більше того – визнання в любові) першої – скільки треба сміливості. Потім чекати відповіді, перебувати в невіданні й сум’ятті, почути відмова – якої треба бути сильної. Але, що б не говорив Онєгін у той день Тетяні (а надійшов він шляхетно – не став обманювати довірливу душу), не згасла в серце її жагуча любов.

Катерина, Маргарита, Тетяна – ці жінки віддавали любові всю себе, без залишку. У цих жінок чудесний духовний мир. Не кожної дана така любов. Наприклад, Ольга. У неї було все благополучно. Ленский обожнював неї, писав їй вірші. Вони часто були разом, жартували. Ользі було добре із цією людиною, не нудно, але її любов походила скоріше на дружбу, та й теперішньою дружбою це не назвеш. Ленский загинув – Ольга вийшла заміж. Але ж і чоловік може жагуче любити, так любив Ленский (а наприкінці роману Онєгін упав жертвою любові). Владимир не знав розпусти, для нього любов не була грою в “ кішки-мишки”. Ленский був молодий і чистий душею. Онєгін же навпроти: “У красунь він вуж не закохувався, а волочився як-небудь”. Однак – “Вони зійшлися: хвиля й камінь, вірші й проза, лід і пломінь”. Онєгін і Ленский “від робити нема чого друзі”. Дружили вони від нудьги. Онєгін дає закохатися в себе Тетяні, доглядає за Ольгою, убиває друга. Він, звичайно, каявся, але було пізно. Він їде. Але Тетяна його не забула, їй був цікавий ця людина. Як він жив, що читав, про що думав – вона намагалася зрозуміти його душу. У Тетяні борються два почуття: ненависть і любов (вона не може упокоритися з тим, що Онєгін убив друга), але продовжує любити його.

Головна діюча особа в романі – сам поет, його думки, почуття, його особистість. “Ліричні відступи” у романі не розповідають нам про життя самого автора. “У ті дні, коли в садах ліцею я безтурботно розцвітав”. Через сприйняття самого Пушкіна ми довідалися про тім часі, про його друзів. На сторінках з’являються історичні особистості. “Другий Чадаев, мій Євгеній…” – Пушкін говорить про своїх друзів, а десь навіть жартує над ними.

“Онєгін, добрий мій приятель” – знайомить нас автор зі своїм героєм. Пушкіна й розповідає нам про Онєгіна, і міркує разом з ним, і взагалі вважає його своїм другом. Знаходить навіть подібності між Онєгіним і самим собою. Пушкіну й подобаються якісь його риси, а якісь немає. Він засуджує Онєгіна й співчуває йому. Пушкіна хоче бути другом, він і виступає як друг Онєгіна. Свій роман він сприймає як “бесіду солодку друзів”.

Дружба й любов – самі прекрасні почуття на Землі, не кожного Бог нагороджує ними. Лише люди, що вміють дорожити цими почуттями, щасливі.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Литература

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS