Есть ответ 👍

Скласти діалог дискусійного характеру на тему чи може електрононий носії за мінити книжку

119
161
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити в столітті інформації. ми і нею завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо, дивимось телевізор, спілкуємося між собою. запитання, відповіді, прохання, посмішки, рухи - все це і є передавання інформації. взагалі, необхідність висловлювати і передавати інформацію призвела до появи мови, писемності, мистецтва, книгодрукування, телебачення, обчислювальної техніки. завдяки технічному прогресу виникли нові засоби спілкування, а разом з ними - і нові цінності. першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше - періодичні друковані видання, потім - телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, internet.

на початку ххі століття книга і комп’ютер - найавторитетніші джерела інформації. споконвіку книгу завжди любили і поважали. у народі кажуть "книга вчить, як на світі жить", "книга - джерело знань", "з книгою жити - з добром дружити". багато є і висловлювань видатних людей про книгу : "люди перестають мислити, перестають читати" (д.дідро), "книги - діти розуму" (джонатан свіфт), "книжки - кораблі думки, що мандрують хвилями часу" (френсіс бекон), "без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення" (в.сухомлинський).

тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації, сьогодні - світ заполонили комп’ютери.

як змінилася книга в наш час? ви, мабуть, знаєте про існування електронних книг. електронну книгу можна покласти до сумки чи рюкзака, і працює вона на батарейках протягом 5 год. це водночас і книга, і бібліотека, і віртуальний книжковий магазин. її пам’ять зберігає біля 30 книг по 500 сторінок кожна. маючи мобільний телефон чи телефонну розетку, ви підключаєтеся до internet і можете гуляти по віртуальному магазину, вибирати і замовляти книги. досить провести по екрану пальцем, щоб підібрати книгу чи газету, збільшити розмір букв, знайти значення незрозумілого слова у словнику.

останнє досягнення комп’ютерних технологій - "жива" книга (living book). за комп’ютера можна не лише читати текст і переглядати малюнки, а й чути голоси персонажів, "оживляти" ілюстрації, грати у цікаві ігри. навіть є такі електронні книжки-ігри, які можливість не тільки познайомитися з авторським варіантом твору, а й самому впливати на хід сюжету.

(якщо шось то скоротиш)


Усі свідомі роки мого дитинства пройшли в незалежній державі. навіть не розуміючи, що таке незалежність, я чув і знав про неї. осмислення приходило поступово. по мірі того, як я більшав, прийшло захоплення історією і літературою. і хоча учителі і батьки вважають, що у мене нахил до точних наук, гуманітарні предмети мені до душі значно більше.  у п'ятому класі мені потрапила до рук книга антона лотоцького «історія україни», з якої я дізнався про розвиток української державності. саме ця книга заклала в моє серце почуття гордості за свою батьківщину.  пройшло чотири роки. змінився я, змінилося наше суспільство. але я не перестав пишатись тим, що живу в незалежній державі.  почуття гордості пробудили в мені твори про славних українських лицарів-козаків. я уявляв їх або в запеклому бою, або на легких «чаєчках», долаючими чорноморські хвилі. вони захищали рідну землю від ворога, визволяли бранців із неволі. ось у чому полягає їх внесок, у незалежність.  а учасники коліївщини! я захоплююсь ними, хоча і розумію, що багато в чому повстанці помилялися. можливо, я був би таким же непримиренним на їхньому місці, проте вважаю, що жорстокості було забагато, особливо стосовно старих та дітей. хоча через два з половиною століття мені значно легше розмірковувати на цю тему, ніж їм тоді.  я уявляю, як наш стражденний народ зрадів надбанням революції 1917 року — і яке було розчарування! але патріотизм у кожного українця в крові. тому так щедро поливали рідну землю своєю кров'ю київські гімназисти і студенти в бою під крутами. і це знову ж таки в ім'я незалежності! із величезною радістю сприйняли новину про незалежність україни наші батьки. на початку дев'яностих років нашого століття україна ніби ожила або прокинулась зі сну: мітинги, маніфестації. на вулицях блакитно-жовті прапори і тризубці. тоді я був ще дуже малий, щоб усвідомити велич цих подій; мало хто сподівався побачити на вулиці державну символіку незалежної україни.  зараз дехто скаржиться на незалежність за всі наші існуючі проблеми. а я вважаю, що всі наші біди тимчасові. народ наш роботящий, винахідливий, тож знайде вихід і з економічної скрути. найголовніше — не панікувати, а сумлінно робити свою справу. нам, учням, треба працювати на ниві освіти. навчатися сумлінно — тяжка праця. але без знань ми не зможемо знайти свій шлях у житті. незалежній україні потрібні фахівці високого класу. тільки так моя батьківщина зможе стати рівною серед високорозвинених європейських держав.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS