Скласти діалог дискусійного характеру на тему чи може електрононий носії за мінити книжку
Ответы на вопрос:
вам пощастило жити в час небувалого злету науково-технічного прогресу, жити в столітті інформації. ми і нею завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо, дивимось телевізор, спілкуємося між собою. запитання, відповіді, прохання, посмішки, рухи - все це і є передавання інформації. взагалі, необхідність висловлювати і передавати інформацію призвела до появи мови, писемності, мистецтва, книгодрукування, телебачення, обчислювальної техніки. завдяки технічному прогресу виникли нові засоби спілкування, а разом з ними - і нові цінності. першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше - періодичні друковані видання, потім - телеграф, радіо, телебачення і, нарешті, internet.
на початку ххі століття книга і комп’ютер - найавторитетніші джерела інформації. споконвіку книгу завжди любили і поважали. у народі кажуть "книга вчить, як на світі жить", "книга - джерело знань", "з книгою жити - з добром дружити". багато є і висловлювань видатних людей про книгу : "люди перестають мислити, перестають читати" (д.дідро), "книги - діти розуму" (джонатан свіфт), "книжки - кораблі думки, що мандрують хвилями часу" (френсіс бекон), "без пристрасті до книжки людині недоступні культура сучасного світу, інтелектуальне і емоційне вдосконалення" (в.сухомлинський).
тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації, сьогодні - світ заполонили комп’ютери.
як змінилася книга в наш час? ви, мабуть, знаєте про існування електронних книг. електронну книгу можна покласти до сумки чи рюкзака, і працює вона на батарейках протягом 5 год. це водночас і книга, і бібліотека, і віртуальний книжковий магазин. її пам’ять зберігає біля 30 книг по 500 сторінок кожна. маючи мобільний телефон чи телефонну розетку, ви підключаєтеся до internet і можете гуляти по віртуальному магазину, вибирати і замовляти книги. досить провести по екрану пальцем, щоб підібрати книгу чи газету, збільшити розмір букв, знайти значення незрозумілого слова у словнику.
останнє досягнення комп’ютерних технологій - "жива" книга (living book). за комп’ютера можна не лише читати текст і переглядати малюнки, а й чути голоси персонажів, "оживляти" ілюстрації, грати у цікаві ігри. навіть є такі електронні книжки-ігри, які можливість не тільки познайомитися з авторським варіантом твору, а й самому впливати на хід сюжету.
(якщо шось то скоротиш)
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
lada4807.09.2022 07:00
-
ibatulina0302.12.2020 19:23
-
Строгая59106.08.2021 11:58
-
bogdannazarenkomen12.05.2022 19:30
-
anyutatelichuk13.12.2021 07:00
-
Pro100god32231.12.2022 21:38
-
slavikabdulla03.04.2020 18:15
-
Cunctator01.06.2022 22:34
-
даналеди30.09.2022 03:54
-
milayakisa122.02.2023 02:26
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.