Есть ответ 👍

Істи о книжці яку ти прочитав вперше 7-12 речень.

130
222
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Саме найперша книжка була у мене це колобок. мені найбільше там напевно те, що колобок від усіх втік, але від лисички ні. лисиця хитріша була за колобка. коли бабуся спекла колобока то колобок втік від неї потім від діда, зайця, вовка і співав ту ж саму пісеньку. а коли він прикотився до лисички то він теж проспівав ту пісню, але лисичка його з'їла. ось і те найбільше мені тоді . напевне й тому вона була моя перша книжка яку я прочитала

-психологізм у змалюванні персонажів. («…хотів посміхнутись і не міг: вона довго дивилась на мене, видно, думала, а коли її око впало на моє дране коліно, …соромливо засміялась, тільки губи якось по-дитячому затремтіли, на колосок покотилася непомітно сльоза… сині очі питали мене: “хіба ти, корнію, забув ясла коло чорного вола ”». автор передає душевний стан героя, коли той раптом зустрів своє перше кохання, тепер уже далеку й недосяжну жінку, жінку, яка ще й досі його кохає, живучи з нелюбом.) - прагнення охопити найтонші зміни в настроях, миттєві враження. («лягаю… “японка” косо дивиться на дорогу, мої нерви приймають пісні поля і, здається, починають підспівувати самі; десь над ухом б’ється крильцями джміль, гуде, розсотує нерви, і мені до болю хочеться піймати його і задавить…» герой у великому напруженні, адже дорогою хтось наближається; хоч він і звик до небезпеки, сприймає «пісні поля», одноманітний звук джмеля його дратує так, що хочеться скочити, знайти і задавити його…, щоб хоч якось розрядити напруження.) -особливий лаконізм прози. («— в жита! — треба рушать! » «…оглянув свою “японочку” — засунув її за пасок штанів, картуз — на очі, а стежкою чорногуза — в жита».) - ритмічність. («…одкрасувались — наливаються, через тиждень-другий — копи, а зараз догоряють; у мене почали дзвонити коси, серпи, а важкий колос схилявся до землі».) -багатство відтінків у змалюванні дійсності. (стосунки корнія й уляни: «покотилась непомітно сльоза», «які вороги ми… ні, корнію, нам не так треба! », «хай хоч один день буде наш! », «то, корнію, зуби чортові, а не дзюби! », «…а то ж нікуди не пускає…», «боязко, з тихою журбою, нагадувала», «перекривила», «тихо поцілувала», «повела бровою і засміялась».) - збільшена увага до кольорів і звуків, яскравих деталей. (очі сині-сині, мов льон; божа коровка; шептали колоски; «я співать хочу…».) - уникнення соціальних проблем. (ми не знаємо нічого конкретного про героя: ні його переконань, ні причини дезертирства; є лише окремі натяки. герой просто хоче жити, радіти сонцю, любити, і за це платить злигоднями й небезпекою дезертирського життя.)

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS