Ответы на вопрос:
Тема: відтворення спостережень мишки за життям людей різного соціального становища (багатих і бідних) під час війни. ідея: возвеличення доброти, порядності, співчуття до горя інших, взаєморозуміння, щирість, милосердя; засудження жадності, брехні, пихатості, жорстокості; війни, яка знищує людські чесноти; байдужості до всього, окрім прибутку, грошей. основна думка: «одні з голоду гинуть, а другі папір у ящик ховають. хіба ж папір важніший за життя». жанр »мишка» лепкий соціально-побутова казка. б. лепкий обрав форму казки тому, що такі твори мають повчальний характер. у них завжди зрозуміло, що добре, а що погане, торжествує правда і справедливість, а негідники зазнають справедливого покарання. саме у казковому творі людина може побачити себе ніби збоку, чужими очима. письменник мав на увазі не малих і великих дітей, а дітей і дорослих. і ті, й інші повинні вчитися жити по-людськи, розділяти справжні і несправжні цінності). твір — пересторога людям: вчіться мирно вирішувати проблеми. проблематика »мишка» лепкий · війна і мир; · життєві потреби і захланність; · гріх і покарання за нього; · цінності істинні і фальшиві; · родина і виховання дітей. композиція »мишка» лепкий експозиція: опис умов, в яких жила людина. зав’язка: мишка дізнається від своїх сестер про голодне життя у місті. розвиток дії: збагачення господаря у воєнний час. кульмінація: шкода-помста, яку завдала мишка своєму господарю, потрощивши всі його гроші. розв’язка: злість господаря, мишка покидає його хату. сюжет »мишка» лепкий життя мишки у багатого господаря. зустрівшись зі своїми сестрами з міста, мишка дізнається про голодне життя їх та людей. господар, зважаючи на голодний воєнний час, наживається, збагачується, а гроші складає у ящик під ліжко. він байдуже ставиться до жінки-жебрачки, якій не хоче подати милостиню. війна для господаря — щасливий час, коли він може збагатитися. мишка вирішує завдати шкоди господарю за його жорстокість, брехню, жагу до збагачення. вона довго гризла ящик з грошима, а потрапивши до нього, перетрощила геть усе. після чого залишає хату господаря. побачивши скоєне, господар в усьому звинувачує жінку, яка жаліла молока, щоб тримати кота. історія написання твору «мишка» б. лепкий б. лепкий ще з дитинства полюбив казки. була в нього няня яницька, яка казок знала силу-силенну, а її вихованець захопленно приймав їх у свою душу. ставши письменником, він написав багато казок для дітей молодого віку. навіть свою біографію він назвав «казка мойого життя». події у творі розгортаються під час першої світової війни. всюди холод, голод, непорозуміння. ця війна застала родину лепких у яремчі, під час відпочинку. готель, де жила сім’я, злетів у повітря. письменник бачив спустошені села, голодних людей під час війни, тому й розповідає про це у своєму творі. він хоче, щоб люди вирощували хліб, а не засівали землю і злобою.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська література
-
vasilisa1223418.05.2022 08:49
-
Mussa109.05.2020 01:52
-
банан000815.07.2021 06:07
-
catmartovski15.04.2020 09:21
-
astreyalirey17.05.2022 03:51
-
кактус10723.01.2023 01:23
-
Cat0911200501.02.2022 22:06
-
vanya16414.03.2021 03:01
-
Ekaterinazuzu02.09.2021 02:58
-
has201102.09.2021 13:59
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.