Есть ответ 👍

1. позначте рядок, у якому всі сполучення слів є словосполученнями (0,5 б.) а мобільний зв'язок, високий будинок, падає листя б спортивні змагання, охороняти природу, старанно працювати в біля хати, поклик серця, тихо співати г бити байдики, читаю книжку, написати листа 2. позначте просте речення (0,5 б.) а знову цвітуть каштани, хвиля дніпровська б’є . б пише мати, що навколо хати наш садок вишневий забілів. в багато дорога може розповісти допитливому серцю, навіяти і радість, і журу, воскресити давні перекази, бувальщини, легенди. г ось-ось весна прокинеться в саду, у білі сукні вдягнуться черешні. 3. позначте речення, у якому підмет за будовою є простим (0,5 б.) а минуло лише кілька днів. б початок року перетворився на свято. в четверо старшокласників стали переможцями. г осіннє сонце дарує останні теплі промені. 4. позначте поширене речення (0,5 б.) а ми з тобою будемо радіти. б розповідь була цікавою. в працювали від зорі до зорі. г зазеленіли три явори. 5. позначте речення, ускладнене однорідними членами (0,5 б.) а все летять і летять парасолі на засніжених стопах дощу. б білий птах на білому мольберті загубився в білій вишині. в он вийшов з хати вечір-сивобров і на сопілці гра біля порога. г я кілька днів і так і сяк добирався до скрині. 6. позначте речення з відокремленою прикладкою (0,5 б.) а жовті калюжниці – квіти дитинства – знов нагадали щасливі літа. б ти – в осені захована весна. в ходімо в райдугу, кохана, якщо зуміємо пройти. г на сонці-скрипці бабиного літа ніхто із скрипалів ще не зіграв. 7. установіть відповідність ( один приклад є зайвим) (1 б.) а означено-особове речення 1 з гармат по горобцях не стріляють. б неозначено-особове речення 2 посадили над козаком явір та ялину. в узагальнено-особове 3 у сутінку стрункі тополі закучерявило в тумані. г безособове 4 люблю пісні мого краю. 5 прийшов з вербово-степових країв. 8. запишіть правильно слова (1 б.) сама..самотою, нет..о, ад..ютант, кур..єр, хитро..мудрий, жовто..гарячий, пів..сум, так..то , північно..кримський, різ..б..яр, уман..щина, до..вподоби.

131
167
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1.  рядок, у якому всі сполучення слів є словосполученнями:     б) спортивні змагання, охороняти природу, старанно працювати 2. просте речення:         в) багато дорога може розповісти допитливому серцю, навіяти і радість, і журу, воскресити давні перекази, бувальщини, легенди. 3. речення, у якому підмет за будовою є простим:       г) осіннє сонце дарує останні теплі промені. 4. поширене речення:       в) працювали від зорі до зорі. 5. речення, ускладнене однорідними членами:       в) он вийшов з хати вечір-сивобров і на сопілці гра біля порога. 6. речення з відокремленою прикладкою:         а) жовті калюжниці – квіти дитинства – знов нагадали щасливі літа. 7. відповідність:       а) означено-особове речення – 4) люблю пісні мого краю.      б) неозначено-особове речення – 2) посадили над козаком явір та ялину.      в) узагальнено-особове – 1) з гармат по горобцях не стріляють.       г) безособове – 3) у сутінку стрункі тополі закучерявило в тумані. 8. правильно так: сама самотою, нетто, ад’ютант, кур’єр, хитромудрий, жовтогарячий, пів-сум, так-то ,  північнокримський (загальн.)  і північно-кримський ( різьбяр, уманщина, до вподоби.

Я думаю, що робить людину Людиною її поведінка, вчинки. Людина має бутти уважною, чуйною, милосердною. Коли вона не тільки співчуватиме, а й намагатиметься до тим, хто цього потребує, і не стоятиме осторонь, коли ображають слабкого, тоді вона виявлятиме найкращі людські якості. Про таку людину завжди згадуватимуть, як про справжню Людину. Саме здатність до самопожертви заради щастя інших виділяє серед натовпу людину з великим серцем.

Усі ми пам’ятаємо матір Терезу, яка присвятила себе служінню людям. Заснувавши Орден Милосердя, вона спрямувала свої сили на до всім стражденним: спочатку навчала дітей, потім організувала притулок для бездомних хлопчиків та дівчаток, відкрила лікарню для бідних. І всі у світі пам’ятають цю тендітну жінку, яка стала для кожного взірцем великої Людини.

Задумувалась у свій час над цією проблемою й Ольга Кобилянська. У своєму творі «Людина» вона на образі Олени Ляуфлер допомагає нам зрозуміти, що справжньою людиною є той, хто дотримується моральних принципів і не пасує перед труднощами, хто прагне щастя іншим. Не зважаючи на те, що Олена виходить заміж із розрахунку за лісничого Фельса, вона залишається Людиною, бо думає не про себе, а про благополуччя рідних.

Я гадаю, що саме високоморальна особистість із щирим серцем, у якої громадські інтереси переважають на власними, є Людиною.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS