Есть ответ 👍

Виявіть у тексті лексичні росіянізми, випадки невдалого вживання слів. внесіть відповідні правки. 1. він не той, за кого себе видає. 2. на ваш рахунок зачисляються гроші в доларовому еквіваленті. 3. увагу наступні положення програми цього кандидата у президенти україни. 4. кожен з нас помічав: у певний період доби ми переживаємо емоційний та фізіологічний підйом чи спад. 5. це помітно в багаточисленних розповідях про пригоди. 6. в результаті зсува грунту загинули люди. 7. якась доля правди в цьому є. 8. на механіко- факультеті здавна склалася традиція, що новий рік настає після здачі останнім студентом усіх заліків, отже, у цьому році, за самим оптимістичними прогнозами, це буде за тиждень до великодніх свят. 9. нам стало куди важче працювати за останній рік. 10. треба працювати і працювати, щоб довести, що це не випадковість і ти завжди чогось вартуєш у цьому житті. 11. зараз ми все робимо вірно. 12. це - добрий менеджер, продюсер, який розбирається у питаннях культури, модерно мислить. 13. не треба під час випусків новин пускати біжучу стрічку. 14. використовуйте всі можливі для досягнення нових цілей у кар'єрному рості.

130
415
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


1. він не той, кого із себе удає. 2. на ваш рахунок зараховуються кошти у доларовому еквіваленті. 3. звертають увагу такі положення в програмі цього кандидата на піст президента україни. 4. кожен з нас помічав: у певний період доби ми відчуваємо емоційний та фізіологічний підйом чи спад. 5. це помітно у незчисленних пригодницьких розповідях. 6. внаслідок зсуву грунту загинули люди. 7. якась частка правди в цьому є. 8. на механіко- факультеті здавна склалася традиція, що новий рік настає після складання усіх заліків останнім студентом, отже, цього року, за найоптимістичнішими прогнозами, це станеться за тиждень до великодніх свят. 9. нам куди важче працювати останній рік. 10. треба працювати і працювати, щоб довести, що це не випадковість і ти чогось вартий у цьому житті. 11. зараз ми все робимо правильно. 12. це – гарний менеджер, продюсер, який розуміється на питаннях культури, модерново мислить. 13. не треба під час випусків новин пускати біжучий рядок. 14. використовуйте все можливе, щоб досягнути нової мети у кар'єрному рості.

Шумить, нуртує й піниться черемош, як оскаженілий, як навіжений, розпорошує свої дрібні бризки, б’ючись об каміння,  нестримним плином перекочує через холодні брили.  1 кома - між  однорідними присудками -  шумить, нуртує; 2,3,4 коми  виділяють порівняльні звороти -  як оскаженілий,  як  навіжений; 5 і 6 коми - виділяють з  обох  боків  поширену  відокремлену обставину, виражену дієприслівниковим зворотом -  б’ючись об каміння. несамовито він виривається потужною течією з тісних скелястих лещат і повільно заповнює низовини, обрамлені ошатною габою густої калини. кома виділяє поширене  відокремлене означення, виражене дієприкметниковим зворотом  - обрамлені ошатною габою густої калини. виділяємо означення тому, що воно стоїть після означуваного слова -  низовини. про що шепочуть його шумні хвилі, які таємниці ховає в собі невпинна мелодія невидимих струн його зачарованої арфи? яку пісню награє вона, де її початок, де її кінець?   --  коми  в  кожному  реченні  між частинами складного речення. такою є вдача гуцула, що ввібрав у свою мову та свою пісню голос рідної річки, її дивовижні барви й вигадливі несподіванки. перша кома між частинами складного речення перед сполучним словом що, друга кома між однорідними додатками , барви.. не спинити її бунтівливого  виру ні в негоду, ні в ясну днину.  - кома між однорідними  обставинами   ні в негоду, ні в не спинити ніякою силою  бурхливого потоку, що так стрімко плине рідною землею. -    кома між частинами складного речення перед підрядним сполучним словом - що. жартує й тоскно зітхає він, оспіваний у піснях і оповитий черемош.      кома виділяє відокремлену поширену прикладку   оспіваний у піснях і оповитий черемош. співає одвічну пісню невпинний черемош, а її гучний відгомін западає в душу, наповнюючи почуттями, яких нізащо не змити хвилями часу. 1 кома перед сурядним сполучником -а- між частинами складного речення, 2 кома - відділяє відокремлену обставину, виражену дієприслівниковим зворотом  -  наповнюючи  почуттями, 3 кома -  перед  підрядним сполучником якщо - між частинами складного речення.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS