Есть ответ 👍

Пiр'ячко, раннього, звуковой анализ сделать нужно.

242
445
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Пір'ячко [п'ір'йачко] гол.[і,а,о] пр.[п',р',й,ч,к] пр.дзв.[р',й] пр.гл.[ч,к]

Навіщо потрібні бібліотеки? (твір-роздум) це враження, особливе, яке не передати ані словами, ані образами, з'являється в мене тільки в двох випадках — коли я потрапляю до театру й коли, заходжу до бібліотеки. насправді це словами не описати. особливий запах — запах театру і запах бібліотеки, різні, але неповторні кожен по-своєму. а ще тиша — яку не сплутаєш з іншою тишею. тиша бібліотеки і тиша, наприклад, порожньої кімнати зовсім різні здається, що я вигадую? ні, я просто дуже багато часу проводжу в бібліотеці — і знаю її дуже добре. бібліотека — не просто приміщення, де зберігаються книжки. це особливий простір, з особливою енергетикою, настроєм, затишком. ніщо не може замінити спілкування з книгою. обмін інформацією та емоціями. так, саме обмін. бо той, хто вважає, що книга говорить, а ти лише слухаєш, той помиляється. це справжнісінький діалог. голос читача не менш важливий, ніж голос автора. колись мій дідусь любив повторювати старий театральний жарт: «— ну, як вистава? — жахливо, просто жахливо, глядачі були не талановиті! » те ж саме й з книжками. читач має бути талановитим. зараз зазвичай читають книги в електронному вигляді — так, спілкування з текстом відбувається. але втрачається спілкування з книгою. хтось із поетів казав, що книга — це прямокутний шматок гарячої совісті. кожна книга неповторна своїм оформленням, форматом, без цього не сприймеш її змі коли я читаю електронний варіант якогось твору, в мене складається враження, що я спілкуюсь з цікавою людиною по телефону — постійно ловлю себе на бажанні нарешті побачитись вживу. книга — це ніби зовнішність тексту. без неї сприйняття неповне, ніби не вистачає погляду, жесту, міміки — самі лише телефонні слова. бібліотеки не тільки нам можливість ознайомитись із текстом — цю можливість надає й електронне зібрання творів. бібліотеку справжню й електронну можна порівняти не тільки з живим і телефонним спілкуванням, це протистояння часто нагадує мені також дорогий ресторан і фаст-фуд. бібліотека — це етика і культура спілкування й споживання, якщо можна так сказати, художнього тексту. бібліотеки втрачають свою популярність — більше дивляться кіно і телевізор, менше читають або читають з екранів але вони ніколи не зникнуть, бо не йдеться про користь бібліотек (це зрозуміло й так. хіба ні йдеться про те задоволення, що дає перебування в бібліотеці. задоволення невловиме — спричинене особливою тишею, запахом, утаємниченістю та наповненістю. чимось незвичайним, проте вічним, повірте мені на слово, насправді вічним.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS