Есть ответ 👍

1) хтось сказав найстрашніше це смерть. 2) заперечу 3) і зі мною погодяться всі і платон і сократ 4) поруч ходять мерці із камінням на плечах жить без бога в душі це страшніше стократ 5) найстрашніше це страх що породжує рабство й покору коли серце мовчить коли пісня змерзла на устах 6) творить страх із людини сомнамбулу хвору і тому я кажу найстрашніше це страх 7) кожен знає дорога життя то не килим пуховий і нехай упаду але знову підведусь 8) не ляка мене смерть тільки я ненавиджу це слово і для мене в житті найстрашнішим є це слово "боюсь". 18. антоніми вжито в реченні * прочитайте текст ( розділові знаки пропущено ) а) третьому ; б) п'ятому; в) шостому ; г) сьомому. 2. фразеологізм ужито в реченні а) восьмому ; б) п'ятому ; в) четвертому ; г) сьомому. 3.означальні займенники вжито в реченнях а) третьому , восьмому б) третьому , сьомому в) третьому , шостому г) шостому , восьмому 21 . прикметник у формі вищого ступеня порівняння вжито в реченні а) першому б) четвертому в) п'ятому г) восьмому 4 . узагальнювальне слово при однорідних реченнях є в реченні а) першому б) третьому в) п'ятому г) восьмому 4.складнопідрядне речення з підрядним означальним і двома підрядними умови - це а) четверте б) п'яте в) сьоме г) восьме 6. тире між підметом і присудком потрібно ставити в частинах таких складних речень : а) першого , третього , п'ятого , восьмого б) першого , п'ятого , шостого , восьмого в) першого , п'ятого , сьомого , восьмого г) першого , п'ятого , шостого , сьомого

247
297
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


18. антоніми вжито в реченні:   г) сьомому (упаду – підведусь).  2. фразеологізм ужито в реченні:   в) четвертому.  3.означальні займенники вжито в реченнях  б) третьому, сьомому  (всі, кожен) 21 . прикметник у формі вищого ступеня порівняння вжито в реченні:   а) першому  (найстрашніше) в) п'ятому  (найстрашніше) 4 . узагальнювальне слово при однорідних реченнях є в реченні:   б) третьому  (всі) 4.складнопідрядне речення з підрядним означальним і двома підрядними умови – це:   б) п'яте 6. тире між підметом і присудком потрібно ставити в частинах таких складних речень :   г) першого, п'ятого, шостого, сьомого  

Золоті ворота знаходяться у києві. це історична пам’ятка 11  століття, яка збереглася і до наших днів. золоті ворота  було збудовано за правління ярослава мудрого.  довгі століття  ця споруда вражала величчю та неприступністю. поверх башти була розташована церква благовіщення. ці ворота були головним в’їздом до києва. після реконструкції пам’ятка була схожа на дві паралельні стіни довжиною в 25 і 13 метрів. основна частина  — це вежа із зубцями заввишки 14 метрів; із зовнішнього фасаду вежа має додатковий виступ  — «малу вежу»; проїзд воріт перекривається з одного боку підйомними дерев’яними воротами, обкутими металом, з другого  — стулками воріт, виконаними за зразком стародавніх воріт. в декорі фасадів були використані орнаменти з цегли. підлогу прикрашено мозаїкою. з боку міста на фасаді можна побачити складські приміщення. усередині відновлених частин валу є приміщення музею золотих воріт й щаблі, які ведуть на гребінь, де відкривається чудова панорама києва.  я вважаю, що золоті ворота відіграють велику роль в історії, і тому її треба зберегти. золоті ворота опис пам’ятки золоті ворота — важлива  історична пам’ятка києва. збудовані в 1037 році за часів правління ярослава мудрого. колись  ця споруда мала не тільки оборонне значення, а була символом незалежності і могутності київської русі як держави і києва як її столиці. свою назву ворота дістали за аналогією до константинопольських золотих воріт, що також були парадним в’їздом до міста. як могутня фортифікаційна споруда, золоті ворота наводили жах на завойовників своєю неприступністю. навіть монголо-татари у 1230 році не змогли  взяти їх штурмом. ворота було знищено  після захоплення міста. напівзруйновані золоті ворота аж до середини xviii століття були в’їздом до центральної частини києва. в 1648 році, після перемоги під жовтими через них тріумфально в’їхав до столиці богдан хмельницький. у 1972-1973 роках київські вчені вивчивши документи вирішили зробити реконструкцію цієї пам’ятки.  звісно їх вигляд не такий, який був у 11 столітті. адже достеменно невідомо який вигляд тоді мали ворота.  із зовнішнього боку в’їзні металеві ворота зроблені за зразком стародавніх врат. від міста ворота перекриваються на всю висоту арки підйомними дерев’яними ґратами, обкованими металом. пам’ятка «золоті ворота» поєднує в собі риси оборонної і культової архітектури. надбрамний храм невеликий. це чотиристовпна споруда з однією банею. фасади церкви оздоблені орнаментами із цегли. підлога в ній викладена мозаїкою за зразком давньої підлоги софії київської. щоб  відтворити первісний вигляд валу, що в давнину прилягав до ворітної вежі, над нею зроблені дерев’яні забрала. з оглядового майданчика золотих воріт, до якого наверх ведуть сходи, відкривається прекрасна панорама києва. реконструкція пам’ятки  була закінчена в травні 1982 року, і зараз золоті ворота є  візитною карткою столиці україни. власний опис золотих воріт у києві ви можете залишати через форму коментарів, щоб одноліткам з виконанням завдання.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS