Есть ответ 👍

Определение пресвитерианская церковь,

209
282
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

mdasa7375
4,6(88 оценок)

Согласно определению, пресвитерианская церковь, название, утвердившееся за кальвинистскими церквами (см. кальвинизм (см.  кальвинизм )) в шотландии (основатель дж. нокс (см.  нок )) и в , возникшими во 2-й половине 16 в. отвергнув церковь, просвитериане (умеренные пуритане)во время буржуазной революции 17 в. приобрели значение политической партии и временно пришли к власти (см. ст. пресвитериане (см.  пресвитериане тогда же был выработан (на т. н. вестминстерской ассамблее, 1643-49) пресвитерианский символ веры - "вестминстерское вероисповедание". каждая п. ц. представляет совокупность общин верующих; каждая община из пресвитеров (греч. presbýteros, буквально - старейшина), избираемых из числа мирян, и пастора ("министра"). несколько общин образуют ассоциацию во главе с пресвитерией (коллоквиумом) из пасторов и пресвитеров от каждой общины; над ассоциациями стоят провинциальные и национальные синоды. п. ц., кроме шотландии и , распространены в сша (см.  сша ) (к началу70-х гг. 20 в. приблизительно 4,4 млн. ), канаде (см.  кана ), австралийском союзе, новой зеландии. по существу пресвитерианскими являются и ортодоксально-кальвинистские церкви континентальных стран европы (за ними закрепилось название реформатские; реформаты (см.  реформаты ) (см.  реформа ) (см.  реформ которые объединены с п. ц. во всемирный альянс реформатских церквей (world alliance of reformed churches, основан в 1875; под этим названием с 1970)
dilyara112005
4,4(56 оценок)

Колоніальна політика і напрямки експансії Великої Британії відіграли значну роль у формуванні її імперії та впливу на світову історію. Британська колоніальна експансія розпочалася у XVI столітті й тривала до середини XX століття. Основними напрямками експансії були:

Північна Америка: Велика Британія заснувала численні колонії на східному узбережжі Північної Америки, зокрема у районі сучасних США та Канади. Колоністи займалися землеробством, розбудовою міст та розвитком торгівлі.

Карибський басейн: Велика Британія контролювала численні острови в Карибському морі, такі як Ямайка, Багамські острови, Бермудські острови та інші. Колонії у цьому регіоні були стратегічно важливими для торгівлі та економічного впливу.

Індія: Захоплення Індії було одним з найважливіших досягнень британської колоніальної експансії. Британська Восточна Індія компанія зміцнила свій вплив і здобула контроль над великою частиною південної та південно-східної Індії. Велика Британія встановила колоніальне правління, що тривало до отримання Індією незалежності у 1947 році.

Африка: Велика Британія мала численні колонії і впливові сфери на африканському континенті. Вона зайняла такі території, як Египет, Кенія, Нігерія, ПАР та інші. Британська колоніальна політика в Африці характеризувалася економічними, політичними та соціокультурними наслідками. Британські колонізатори застосовували різні підходи до управління своїми колоніями залежно від конкретних обставин. Деякі з напрямків експансії Великої Британії в Африці включають:

Південна Африка: Велика Британія розширила свій вплив на Південну Африку, включаючи території, що належали до Зулуського королівства та Бура. Колонізатори зайняли деякі регіони під претекстом контролю над торгівлею та розширенням британського впливу.

Західна Африка: Британські колонії в Західній Африці, такі як Нігерія, Гана та Сьєрра-Леоне, були важливими центрами торгівлі, розвитку і експлуатації природних ресурсів. Велика Британія займала стратегічне положення в регіоні та контролювала ключові порти та ресурси.

Східна Африка: Велика Британія заснувала колонії в Східній Африці, такі як Кенія, Уганда та Танзанія. Колонізатори зацікавлені в розвитку сільського господарства та розширенні торгових мереж для експорту сільськогосподарських продуктів.

Східне узбережжя Африки: Британські колонії, такі як Єгипет та Судан, були стратегічно важливими для Великої Британії з точки зору контролю над Суецьким каналом та геополітичного впливу на регіон Близького Сходу.

Загалом, колоніальна політика Великої Британії була спрямована на здобуття територіальних володінь, контроль над ресурсами, розвиток торгівлі та розширення впливу. Вона залишила помітний слід у світовій історії, але також спричинила соціальні, економічні та політичні наслідки для колонізованих територій.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: История

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS