Есть ответ 👍

Напишіть будь-ласка твір на тему: мій розпорядок харчування.

185
380
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Так? ми живемо не для того, щоб їсти

але ми їмо для того, щоб жити.

сократ.

ми – те, що ми їмо. у нашій їжі міститься величезна кількість поживних речовин, і всі вони відпові за певну функцію організму. від правильного харчування залежить стан здоров’я кожної людини. якщо обід нам часто заміняе зупа з пакету, а почуття голоду тамуеться сухариками чи хот-догом, не варто дивуватися різноманітним проблемам зі здоров’ям. найпоширеніший спосіб подбати про свій організм – це харчуватися здоровою їжею і не переїдати. китайське прислів’я про те, що треба вставати з-за столу трішки голодним, дієтологи вважають золотим правилом здорового харчування.інша мудрість каже : якщо ви встаете з-за столу голодним,то ви-ситі, а якщо встаєте ситим – то ви переїли. відчуття ситості з’являється за двадцять хвилин після потрапляння їжі в організм. якщо ж без упину закидати в шлунок їжу аж до відчуття того, що нарешті ви наїлися, будьте певні, що ви з’їли забагато і ніякої користі від цього організму не буде, лише зайві кілограми. сідати за стіл потрібно лише при появі почуття голоду, але не апетиту. такі два стани потрібно вміти відрізняти.

голод  - це голос природи, який дає сигнал, що організму потрібна їжа.

апетит – це звичка, набута людиною протягом життя і проявляється бажанням поїсти внаслідок зміни настрою, певної ситуації, настання становленого часу, впливу виду, смаку, запаху їжі і навіть однієї думки про ту або іншу їжу. бажання з’їсти „щонебуть смачненьке” нерідко з’являється на тлі повної ситості і насправді є наслідком повного психологічного дискомфорту (наприклад, відчуття тривоги). тоді як людина, що підкоряється своєму апетиту, бажає їсти зготовлену і приправлену їжу, то голодний може з’їсти з насолодою суху скоринку хліба.

якщо ви хочете харчуватися раціонально, не переїдати і зберегти здоров’я, вам варто сформувати нову звичку: їсти лише тоді, коли з’являється справжній голод, відсутнє відчуття ситості.


Відповідь:

1. В

2. Б

3. А

4. Річко, куди ти так стрімко течеш? (непоширене звертання). Ти така чудесна, українсько мово! (поширене звертання)

5. Їхав козак за Дунай, сказав: "Дівчино, прощай. Ти, конику вороненький, неси та гуляй!"

6. Земле (ніяк не підреслюємо, не є членом речення присудок) нам нерішучість нашу (додатки), але (не підкреслюємо) не прощай (присудок) зухвалості(додаток)

Пояснення:

1. Звертання: земле

2. Після слів "квітів" потрібно поставити кому, тому що "майстре" це звертання, а звертання відокремлюють комами з обох боків

3. І ім'я і по-батькові стоїть в кличному відмінку

4. Поширеним називають звертання яке складається з двох або більше слів. Непоширене звертання складається з одного слова.

5. Пропущені коми після звертань

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS