Есть ответ 👍

Твір на тему "актуальність проблем комедії для сучасного життя" будь ласка дуже потрібно,буду дуже вдячна, 39 і!

266
347
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


які цінності сьогодні панують у світі? раніше, у часи молодості наших батьків, головними цінностями були духовні. вони прагнули краси, добра і миру. у сучасному світі    цінності змінилися. ми більше не бачимо щастя у родинному затишку чи тихому весняному ранку – сьогодні майже для всіх щастя полягає у матеріальних статках, грошах і владі. хоча люди, які прагнули лише до цього, були в усі часи.

і. карпенко-карий у своїй комедії «сто тисяч» також порушує проблему влади над людиною грошей. головний герой твору – калитка – повністю підкорився цій владі, і, щоб збагатитися, навіть пішов на злочин. герасим хотів добути сто тисяч фальшивих грошей. коли ж виявилося, що замість грошей у мішку папірці, калитка ледь не покінчив з собою.

через гроші люди, як і калитка, ладні втратити родину, близьких, друзів, тверезий глузд, людську подобу, позбавити сенсу своє життя. коли гроші починають керувати людиною, вона може навіть вбити, зрадити близьких, адже вона повністю втрачає самоконтроль і головне для неї тільки гроші.

кажуть, що людину можна перевірити грошима і владою. дійсно, так часто буває, коли людина із вихованої та уважної перетворюється на жадібну та егоїстичну саме через гроші.    коли у людини з’являються гроші, вона часто стає агресивною, забуває про друзів та близьких, хвилюється тільки про те, щоб нажитися ще більше.

у п’єсі «сто тисяч» ми бачимо образ господаря, який, прагнучи швидко і без зусиль розбагатіти, потрапив у трагікомічну ситуацію та ще й втратив досить багато грошей. тож автор ніби попереджає нас про те, що не можна розраховувати на легку наживу – за все доводиться платити. і часто ця плата буває занадто великою. адже крім грошей герасим міг втратити    волю та повагу у суспільстві, міг опинитися у в’язниці без близьких та друзів. тож гроші – це зовсім не головне, саме на це націлює нас автор у своїй п’єсі. і. карпенко-карий розуміє, яку владу гроші мають над людиною і хоче застерегти своїх читачів. саме герасим калитка є людиною, на прикладі якої автор показує владу грошей над суспільством.

на мою думку, гроші сьогодні – це і друг, і ворог. друг, тому що все ж таки без них неможливо сьогодні прожити. вони – шлях до здійснення наших бажань, спосіб їх втілення. але не слід забувати, що надмірна тяга до грошей робить людину жадібною, жорстокою та безпринципною. тому не слід ставити собі за мету збагачення – неможливо знайти у грошах своє щастя. адже посмішки рідних, щиру дружбу, справжнє кохання та теплу дитячу усмішку не можна купити ні за які гроші.       


ответ:

объяснение:

житті добро й зло не так чітко розмежовуються, буває й "добро" нелюдське, буває, й зло вбирається в приємні

в. дончик

яку красу дарує нам природа! кожний бачить в ній щось особливе, чарівне. з щедрістю людина приймає дари матінки-природи: квіти, ягоди, свіже повітря, лікарські рослини, спів пташок. а чи завжди люди вдячні їй? в оповіданні є. гуцала "сім'я дикої качки" описане ставлення дітей до представників пташиного світу — сім'ї дикої качки, відтворені стосунки дітей зі світом природи.

юрко, який приїхав із міста в гості до бабусі, був задоволений, бо вранці без батьків вирушив на . риба не ловилася, а тут ще до нього прийшла тося, з якою він то мирився, то сварився. раптом діти побачили дику качку з каченятами. юрко кинувся збирати малих, незважаючи на крики качки. тося просила юрка випустити каченят — вони ж без води, без матері не можуть, але той не слухав, сказав, що риби не наловив, то хоч дикі качки будуть, він їх приручить. хлопець приніс каченят додому, намагаючись їх приручити. малі нічого не їли, здавалося, ось-ось вони загинуть. поки юрка не було вдома, тося швиденько зібрала каченят і понесла до води, сподіваючись на те, що вона їм , віддасть качці-матері. дівчина намагалася привчити каченят плавати. сільські хлопці, які прибігли до річки, їй. але, на жаль, не дуже це у них виходило.

юрко, від'їжджаючи до міста, навіть не хотів проститися з тосею. хлопець не був впевнений, що вона до нього підійде. юрко відчув пекучий адже заради користі, заради розваги він забрав диких каченят, жорстоко скривдивши качку. він не дуже переймався станом пташенят, не доклав зусиль, щоб їх урятувати, розумів, що втратив повагу й довіру тосі та сільських хлопчиків. юрко усвідомив, що вчинив негідно, але, на жаль, було вже пізно. але мені здається, це каяття дає надію на те, що хлопчик змінить своє ставлення до природи, до всього живого й беззахисного.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS