Ответы на вопрос:
дати поняття про діалог; - вчитись складати діалоги; - вчитись читати діалоги з інтонаційними наголосами; - повторити вивчене про іменник; - розвивати навики говоріння; - розвивати вміння логічно мислити; - розвивати пам`ять, увагу, уяву; - виховувати бажання говорити грамотно; - виховувати прагнення до вивчення української мови. тип уроку: навчально-виховний хід уроку: протягом дня кожен з нас спілкується з іншими людьми. а під час спілкування ми ділимось своїми враженнями про навколишній світ, події, що відбуваються довкола нас, ми ділимося один з одним радістю, щастям, успіхами і невдачами. ми радіємо новому дню, першим весняним квітам, сонечку, що зігріває нас своїм теплом. для того, щоб про все це розказати, нам потрібен мовний діалог. діалог – це один з видів передачі прямої мови. пряма мова – це мова, яка передана дослівно, тобто точно так, як її висловив автор. наприклад. євген горіхи роздає: -оце – моє, оце – твоє…-а це чиє? -це теж моє! ти ж бач, горіхів не стає…-а в вас такий євгенко є, що так горіхи роздає? (л.пшенична) у діалозі можуть приймати участь двоє або більше осіб (це схоже на розмову учнів під час шкільної перерви, можуть розмовляти двоє, а можуть - троє і більше). кожне речення, яке промовляється учасниками діалогу, називається реплікою. визнач, яку репліку говорить кожен із учасників діалогу. у лікарні їх чекала приємна несподіванка. мама, усміхнена, якась ніби іла, сама вийшла їм назустріч у коридор. обцілувала всіх, а потім підхопила василька на руки.-маріє, що ти робиш? -злякався батько.-підіймати з твоїм серцем…-а що моє серце? вранці сьогодні черговий лікар сторопів: пульс – у нормі, тиск – як у космонавта. мені вже років десять так гарно не було. мабуть, незабаром випишуть.-ура! - вигукнув радісно на весь коридор василько.аж та няня, що дозволила йому входити в мамину палату, невдоволено ци́тькнула на нього: -це тобі – лікарня, а не стадіон. хворим спокій потрібен. а ви чому не в ліжку? постільний режим…бабуся слідком: -стривай, ти ж передачу забула…(о.гурба) порахуй, скільки людей приймає участь у діалозі?
Він лише листя з дерев обриває , жодної користі від нього немає . так відізвалася осінь про свого найменшого сина. образився листопад і заплакав гірко-гірко. і донині вересень радує всіх дарами садів та городів, жовтень золотить лмсточки на деревах, а листопад плаче дощами . з неба його сльози , ніби маленькі дощинки .
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
klimdjan10.06.2021 02:06
-
артур61423.06.2023 09:57
-
Messi144402.10.2020 05:19
-
Нютикккк13.04.2021 01:31
-
mishelmarriano14.11.2020 23:02
-
Deztroyer19.06.2023 07:41
-
katya107424.01.2022 17:31
-
Someoneone18.05.2020 18:44
-
gasi2002210.03.2022 18:29
-
Люсии1г7у17.04.2020 03:49
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.