Есть ответ 👍

Мне надо правильно поставить комы не боги робили та знаходили глину,і навіть зовсім не вони робили глиняни горшки. не вони робили форми для горщків це було ще в часі київської русі, та ще й раніше. навіть не кожен може відрізнити сорт глини, та колір. тільки спеціалісти могли відрізняти сорт глини. наприклад полтавські гончарі розрізняли: 1. «піскувату» — піщанисту вогнетривку глину; 2. «сипець» — сильно піщанисту глину; 3. «жорстку» — велико-зернисту глину; 4. «на глинок» — жовтувато-зелену глейку глину справжні майстри могли тільки користуватися чистою глиною. її привозили з «глинища», та вона лежала на подвір’ї. за правилами її поливали водою. для того щоб її розмішати великими веслами, і ще різали дротами. потім глину накатували ковбаскою. після того як зробили горщик, брали та сушили на подвір’ї об в піч. в них як вони казали остання операція – випалювання. дуже часто треба було слідкувати за температурою. випалювання тривало близько доби, бо поділялося н три частини: випалювання на слабкому вогні, потім на середньому і високому. а для фарбування потрібно було налити у ріжок, у вузенькій кінець було вставлено перо.

211
492
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Не боги робили та знаходили глину,і навіть зовсім не вони робили глиняни горшки. не вони робили форми для горщків, це було ще в часі київської русі, та ще й раніше. навіть, не кожен може відрізнити сорт глини, та колір. тільки спеціалісти могли відрізняти сорт глини. наприклад, полтавські гончарі розрізняли: 1. «піскувату» — піщанисту, вогнетривку глину; 2. «сипець» — сильно піщанисту глину; 3. «жорстку» — велико-зернисту глину; 4. «на глинок» — жовтувато-зелену, глейку глину справжні майстри могли, тільки користуватися чистою глиною. її привозили з «глинища», та вона лежала на подвір’ї. за правилами її поливали водою. для того щоб її розмішати великими веслами, і ще різали дротами. потім глину накатували ковбаскою. після того як зробили горщик, брали та сушили на подвір’ї об в піч. в них як вони казали остання операція – випалювання. дуже часто треба було слідкувати за температурою. випалювання тривало близько доби, бо поділялося на три частини: випалювання на слабкому вогні, потім на середньому і високому. а для фарбування потрібно було налити у ріжок, у вузенькій кінець було вставлено перо.

Сонце завжди весела, воно життєрадісне та яскраве. але бувають такі моменти, коли навіть сонце починає світити тмяніше, або ж його затуляють хмари. це буває в усіх і людей, і тварин. щоб такого не траплялося, треба думати лише про хороше і ним жити. якщо ти будеш веселий, то і сонце буде веселе. не засмучуй сонечко.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS