Ответы на вопрос:
для кожної людини молодість асоціюється з чимось особливим в його житті. для мене, наприклад, молоді роки – чудовий, щасливий час, але разом з цим відчувається складність у навчанні, брак вільного часу, життєвого досвіду. кожен має свої погляди на життя і тому погляди, версії і думки будуть розходитися.
на думку одних – молодим бути добре: це золотий час, період безтурботності, коли немає ніяких проблем, коли ще все життя попереду. коли ти молодий – швидше хочеш стати старше, але потім ти будеш жаліти і згадувати про це.
інші вважають, що бути молодим нелегко, але це тільки з точки зору молоді. у літніх людей, я думаю, буде зовсім протилежна думка: молодим бути легко – людина повна енергії, сил, здоров’я, чого до старості багатьом не вистачає. у цьому вони, звичайно, будуть праві, але у сучасної молоді існує маса проблем, пов’язаних, наприклад, з освітою, з проведенням вільного часу. кожна людина в молодості має якось проявити себе, щоб мати надалі повагу, визнання в суспільстві. тому доводиться використовувати всю свою енергію і сили, щоб досягти бажаного.
один мій знайомий казав, що молодим бути не так вже і легко. для нього найголовніше – отримати гарну освіту, що вдається не кожному. доводиться багато вчитися, а якщо не вчишся, то після школи залишиться невеликий вибір – або йти працювати двірником, або вантажником і жити на мізерну зарплату. а ось більш дорослим легше, тому що у них в житті вже все владналося, врегулювалося.
літні люди кажуть: «я думаю, бути молодим досить легко, так як у молодості людина здорова, енергійна і активна, вона вірить в себе і тому може здійснити всі свої плани. потрібно тільки вірити в себе і ерадіти життю, адже найщасливіші миті нашого життя трапляються в молодості». якщо чесно, то мені це думка найближче. я теж так вважаю.
цей твір не відповідає за побудовою твору зно.поданий твір можна використовувати в якості ідейного вмісту, попередньо його переробивши за зразком побудови твору тестування.побудова твору зно( це передусім твір- роздум):
1на мою узагальнені теми твору, тобто що ви збираєтесь доводити, підтверджувати- для цього і існує по-перше, по-інчувати вступ доречно так: зараз я спробую довести свою точку зору.
2.по-перше,по-друге( взагалі, їх має бути 3).аргументи мають бути чіткі, з , відповідати темі, цитати - тільки плюс.ніякої фантазії, водички,відступу від теми,граматичних помилок- це українська мова, найважливіше- чіткість,логічність.бо оцінювати будуть за певними пунктами.( відповідність темі,доречність аргументів і т.д., і тут, в принципі,не важливо, чи буде він геніальним за змістом., краса потрібна, але не відволікаючись від теми( нічого зайвого)
3.отже, ( підсумовуємо в 1-5 реченнях все що хотіли довести і сказали в аргументах)
раджу прочитати спеціальні довідники .( чітко і структуризовано подана інформація і, звичайно, набагато глибше)
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
tsokurdmitriy20.02.2020 10:11
-
karpova7928.07.2022 15:58
-
yong34515.05.2020 18:35
-
alexalu040223.12.2020 23:11
-
Tooopo117.06.2021 07:37
-
ShurenkoPasha1227.12.2020 05:18
-
73Женя9103.01.2020 08:26
-
Happymilks22.02.2023 21:45
-
vipyanalukyan23.12.2022 07:46
-
nikitatsyplyat26.12.2022 16:17
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.