кот931
14.03.2022 01:10
История
Есть ответ 👍

20. к негативным последствиям можно отнести а) совместное решение экологических проблем б) ослабление национальных культур малочисленных народов в) применение интернет-технологий г) становление мировой 21. к проблемам не относит а) стихийные бедствия б) бурный рост населения в) увеличение религиозных сект г) терроризм 22. верны ли следующие суждения об обществе а. общество является динамической системой б. общество и государство — суть разные явления. 1) верно только а 2) верно только б 3) верны оба суждения 4) оба суждения неверны 23. общество в широком смысле — это а) любое взаимодействие людей б) все люди планеты в) временное объединение людей по общности взглядов г) государство 24. стихийные бедствия относятся к проблемам, так как: а) порождены внеземными цивилизациями б) не регулированию в) являются результатом локальных войн и вооруженных конфликтов г) происходят только после эвакуации населения 25. верны ли следующие суждения об общественном прогрессе? а. на данном этапе развития общества прогресс охватил все области общественной жизни. б. информационному обществу не свойственен общественный прогресс. 1) верно только а 2) верно только б 3) верны оба суждения 4) оба суждения неверны 26. верны ли следующие суждения о подсистемах общества? а. подсистемы общества не являются сферами общественной жизни б. все сферы общества взаимосвязаны между собой 1) верно только а 2) верно только б 3) верны оба суждения 4) оба суждения неверны 27. природе общество имеет возможность а) устанавливать этические нормы для своих членов б) воспроизводить себе подобных в) создавать ноосферу в дополнение к биосфере г) предсказывать события 28. верно ли суждение об общественных отношениях? а) общественные отношения всегда являются результатом производственной деятельности б) общественные отношения возникают в ходе совместной деятельности в) только эпизодические связи людей формируют отношения в обществе г) только общению возникают общественные отношения 29. взаимодействие с природой позволяет обществу а) определить государственные границы б) заниматься колонизацией территорий в) создавать материальные объекты г) преодолевать огромные расстояния 30. в эпоху нтр происходит а) сокращение использования ручного труда б) усиление зависимости человека от сми в) снижение информационных потоков г) понижение интереса к научным исследованиям

126
431
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

seropyan2006
4,5(98 оценок)

20) б 21) в 22)3 23)в 24)б 29)в
рита461
4,7(78 оценок)

Відповідь:

Воєнні дії 1914-1917 рр. 20 століття. Реферат

Основні сили німецької армії у серпні 1914 р., порушивши нейтралітет Бельгії, вступили на її територію, а після розгрому невеликої бельгійської армії рушили до французьких кордонів

На кінець серпня німці підійшли до Парижа і французький уряд покинув столицю.

У Берліні вважали, що з Францією майже покінчено. Проте німецьке керівництво помилилося. Італія відмовилася виступити на боці Німеччини і зайняла позицію нейтралітету. Російські війська на прохання союзників перейшли кордон Східної Пруссії і розбили німецьку армію. У Берліні захвилювалися через можливу втрату Східної Пруссії, перекинули туди нові сили. Але російське командування не скористалося першою перемогою, дві російські армії не координували свої дії, тому зазнали поразки у двох важливих битвах.

Разом з тим Східно-прусська операція мала важливе значення у війні; було зірвано німецький план "бліцкригу" - блискавичного розгрому Франції. 5 вересня розпочалася грандіозна битва на р. Марні, в якій брали участь з обох сторін до 2 млн. чоловік. Німецький стратегічний план на Марні зазнав цілковитого краху. Ця битва визначила перехід до затяжної війни.

Значної поразки російські війська завдали австро-угорським арміям у Галичині. Зазнавши початкових невдач, російські війська на початку вересня перейшли в рішучий наступ і в ряді битв розбили головні сили австро-угорців, відкинули їх за Карпати і до Кракова. Німеччина була змушена перекинути у Галичину значну частину військ для підтримки свого союзника, але зазнала поразки в наступі на Варшаву. У той же час австро-угорські війська були викинуті із Сербії.

Війна в Галичині була трагедією для українського народу. Українство воювало на боці обох воюючих країн. Російська адміністрація і командування жорстоко розправлялися з так званими "мазепинцями", тисячами вивозячи їх до Сибіру, закривалися українська преса, книгарні, уніатські костьоли тощо.

На кінець 1914 р. на всіх фронтах битви в основному закінчилися на користь Антанти. Японські, англійські та французькі війська захопили майже всі німецькі колонії на Тихому океані і в Африці. 1915 р. Італія виступила на стороні Антанти.

З вересня 1915 р. Східноєвропейський фронт став основним. У результаті весняного наступу 1915 р. російські війська заволоділи карпатськими проходами, Карпатським хребтом і оволоділи фортецею Перемишль. У цей час німецьке командування перекинуло до Польщі значні сили і розпочало наступ проти російських військ. Останні з тяжкими втратами відступили з Галичини, залишили Львів. Влітку німецькі війська захопили Варшаву, польські та литовські області царської Росії, вийшли до Брест-Литовська. У вересні наступ німецької армії було призупинено.

На Західному фронті суттєвих змін не було, а на новому - Італійському - кілька наступів італійських військ не мали результатів. Більше того, Болгарія підписала австро-болгаро-німецько-турецький союз, а в жовтні окупувала Сербію.

     

У той же час Англія і Франція мобілізували значні військові сили, що на початку 1916 р. переважали німецькі. Нарешті країни Антанти дійшли згоди про координацію бойових дій у майбутньому. Однак, переоцінивши свої сили, Німеччина на початку 1916 р. вирішила захопити французьку фортецю Верден, падіння якої відкривало шлях на Париж. Після кровопролитних лютневих боїв жодна із сторін не перемогла.

Натиск німецьких військ на Верден було послаблено успішним наступом навесні та влітку 1916 р. російських військ, які стрімким ударом оволоділи м. Луцьк, захопили частину Галичини і Буковини, увійшли в Карпати. Проте нестача боєприпасів і розтягнутість комунікацій не дали змоги просуватися вперед. До того ж окупація австро-німецькими військами Румунії, яка щойно вступила у війну на боці Антанти, примусила Росію продовжити свій фронт ще на 500 км.

Скориставшись послабленням сил Німеччини на Західному фронті, англійські та французькі війська в липні 1916 р. провели наступ на р. Соммі, де вперше в історії застосували танки.

У німецьких правлячих колах похитнулася надія на легку перемогу, і вони перейшли до оборони, але з метою ізоляції країн Антанти від їхніх колоній і США, Німеччина розпочала широкомасштабну підводну війну. У травні-червні 1916 р. біля берегів Ютландії відбулася грандіозна морська битва англійського і німецького військових флотів. У ній брало участь 275 воєнних кораблів з обох сторін. Німецький флот був змушений повернутися у свої гавані.

Пояснення:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: История

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS