Есть ответ 👍

Як ми впливаємо на співрозмовника під час спілкування? твір. .

168
251
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Оспособів спілкування, як зазна¬чалося, відносять також способи впливу однієї людини на іншу (або інших), коли ми прагнемо «спро¬вокувати» її поведінку в потрібному нам напрямі, знайти в системі її діяльності «слабкі місця», визначити фактори, що керують нею, і намагаємося змінити їх. отже, будь-який вилив здійснюється з метою формування, закріплення або зміни установок, поглядів, взає¬мин, почуттів, дій тощо. психологічні механізми різних за природою видів впливу не однакові. кожний з них специфічний і застосовується за певних умов. до групи психологічних способів впливу на людей належать на¬віювання, наслідування, психічне зараження і т. ін. це механізми, які діють насамперед на несвідоме. існує ще такий важливий спосіб впливу, як переконання. на відміну від попередніх його використовують тоді, коли хочуть вплинути на свідомість людини. якщо дія трьох пер¬ших механізмів пов’язана переважно з некритичним ставленням лю¬дей до інформації, поведінки, емоцій тих, хто діє на них, то переко¬нання передбачає логічне мислення, критичний аналіз цих сигналів. переконання — це спосіб впливу, коли людина звертається до свідомості, почуттів і досвіду іншої людини з тим, щоб сформувати в неї нові установки. переконання впливає не тільки на розум, а й на почуття, якщо звернення до інших ється емоціями. отже, переконання — це такий вплив однієї людини на іншу або на групу людей, який діє на раціональне та емоційне в їхній єдності, формує нові погляди, відносини, що відпові вимогам суспільства. переконання не дасть належного результату, якщо його підміне¬но моралізуванням. тому краще не вживати слів типу «мусиш», «зобов’язаний», «як не соромно» та ін. така форма сприймається як формальна і до неї ставляться іронічно, а то і з презирством. перекопувати словом ‘— це велике мистецтво, яке потребує знань психології людей, законів етики й логіки. саме про це писав відо¬мий вчений б лез паскаль: «кожний знає, що поняття потрапляють у душу двома шляхами: через розум і волю. шлях розуму найбільш природний, оскільки не можна погоджуватися ні з чим, окрім дове¬дених істин. проте найбільш звичним є шлях волі… це шлях низь¬кий…, через це всі проти нього»

Моя олюблена справа ходити до школи.там дуже весело.а також не забуваю про навчання,я люблю робити уроки.обожнюю канікули,але по школі буває сумую.там у мене багато друзів,я навчаюся добре.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS