Ответы на вопрос:
якось йшов хлопчик,який не любив працювати,ліньки було працювати на уроках,особисто на українській мові.в них була тема"службові слова",він не дуже любив працювати як я сказав.ось він пішов за хлібом.а продавщиця відійшла.він хотів сказата "ох ці продавці! ",а замість цього сказав просто "продавці! ".хлопчик не зрозумів у чому справа,він спробував ще раз.-нічого не виходить! каже хлопець.і почав він почав прислуховуватися до чогось,як раптом він почув голос "ти не старався на уроках,ти не вивчив правила коли ми пишемося,а теперь ми для тебе і не вимовлятимося"
на слідуючий день він прийшов до школи.дитина не зрозуміла,що коїться,коли почула різні речення без службових слів.та тоді згадав,що сказав йому тій голос.продзвенів дзовоник на урок,його підняла вчителька,щоб він розказав правило,а хлопчик не зміг нічого сказати.вчителька вліпила йому двійку)
хто з нас не любить книжок? дійсно, важко уявити таку людину. у народі кажуть: "хто багато читає, той багато й знає". кожен — інтелігент, бізнесмен, робітник — має хоча б невеличку особисту бібліотеку. я досить часто відвідую районну юнацьку бібліотеку. там завжди стоїть тиша й можна самому ходити між стелажами. та коли уважно прислухаєшся, то можна почути, як книги пошепки розмовляють із тобою. вони розкажуть чарівну казку, цікаву повість, з їх сторінок забринять невідомі вірші, які ми пам'ятаємо довго, а можливо, й ціле життя. саме з книжок ми дізнаємося про те, як живуть народи різних країн, як виборюють вони свободу, а ще дізнаємося про відкриття науки й техніки, про рослини й тварин, про планети, зірки й туманності. з давніх-давен письменники, учені відображали в книжках знання та досвід поколінь, зберігаючи це все для нащадків. а колись у прадавні часи на світі не було книжок, бо люди ще не вміли їх робити. замість сторінок пращури використовували каміння, дерево, стіни печер. пізніше почали писати на глині, але це було також не дуже зручно. справжній папір, схожий на той, що на ньому ми пишемо сьогодні, з'явився кілька століть тому. відтоді й почали в усьому світі писати на папері. книга в україні завжди користувалася великою пошаною. "велика користь буває від учення книжного. книги — це ріки, що напоюють світ, це джерела мудрості", — писав давньоукраїнський літописець. зрозуміло, чому в київській русі існували книгозбірні при церквах, монастирях, при князівських та боярських дворах. про це переконливо свідчать історичні джерела — ті самі книжки. я не можу уявити свого життя без книги. найбільше мені подобаються твори дитячої літератури й сучасна фантастика. але найнезабутніше враження справила на мене колись повість-казка "чарівник смарагдового міста", яку написав олександр волков. я перечитував її кілька разів, кожного разу відкриваючи для себе щось цікаве й нове. пізніше я захопився романами жюля верна. у моїй уяві виникали екзотичні пейзажі, сповиті імлою. я бачив себе й бідолахою, викинутим на берег морськими буревіями, і п'ятнадцятирічним капітаном, що веде свій корабель до благородної мети, і дикуном, який усе життя провів серед незайманої природи на безлюдному острові. а зараз я охоче читаю серйозні твори українських письменників, де розповідається сувора правда про нелюдське життя нашого народу за часів далекого й не дуже далекого минулого. я щиро вважаю, що телебачення та електронні машини ніколи не зможуть повноцінно замінити щасливих годин спілкування з книгою. свій твір-роздум я хочу закінчити повними філософської глибини рядками відомого поета .
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
lolkaTV20.07.2020 20:46
-
Kristinkasssd00119.02.2022 08:43
-
helpme16818.03.2021 06:48
-
jnash99315.12.2020 01:41
-
xodo32204.07.2021 15:58
-
andendlife20.02.2022 04:44
-
Хитрая0Лиса029.09.2020 16:04
-
vvasea6621.09.2020 22:15
-
kaspiridv60319.03.2023 18:06
-
Sandrohka18.09.2022 07:07
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.