Ответы на вопрос:
Доброта і щирість головного героя мета: вчити характеризувати образ головного героя. чарлі; висловлювати власне судження щодо вчинків хлопчика; розрізняти поняття “персонаж” і “герой” виховувати повагу до старших. обладнання хід уроку і . оголошення теми і мети уроку іі . актуалізація опорних знань відгадай кого або що описує роальд дал - “хатинка аж ніяк не була розрахована на стількох людей і жилося їм там страшенно незручно. мала вона всього дві кімнати. узимку по підлозі цілісіньку ніч віяли крижані протяги..” (будинок де живе чарлі) - “світ ще не бачив такого дивовижного фантастичного неймовірного виробника шоколаду. він просто чарівник. він робить з шоколадом усе-усе що забажає” (віллі вонка) - “йому дуже пощастило його захочуть взяти до себе усі баскетбольні команди світу” (майкл тіві) - “ її лице руки ноги шия — власне кажучи все тіло вся шкіра а заодно й копиця кучерявого волосся стали сліпучо-фіолетово-чорні — як чорничний сік! (віолетта борегуц) - “річкові береги поросли мальовничими деревами й кущами — плакучими вербами вільхами та високими купами рододендронів з рожевими червоними й бузковими квітами” (шоколадний цех) робота над теорією літератури а) запис у словничок персонаж (лат. persona — особа; франц. personage — маска актора) — літературний герой зображений письменниками у художньому творі; загальна назва дійової особи кожного літературного жанру; або втілення загального в конкретному. б) кого можна назвати героєм твору “чарлі і шоколадна фабрика”? герой — це персонаж із яскравими індивідуальними рисами рушій сюжету. центр твору. ііі . вивчення нового матеріалу вступне слово “ сьогодні ми поговоримо з вами про головного героя твору роальда дала чарлі бакета бесіда: - коли ми знайомимося з чарлі (р.1) - знайдіть та зачитайте опис хлопчика? в якій родині він живе? - яким було життя чарлі в сім'ї? зачитайте. - чи у серці маленького хлопчика поселилася заздрість до інших дітей яким жилося краще ніж йому? як ви думаєте - чому? свою відповідь вмотивуйте. - понад усе на світі чарлі любив шоколад. в яких саме випадках ми це бачимо? (р.7) - чи нарікав хлопчик на те що після звільнення батька з роботи він голодував? про які риси характеру це говорить? - що можна сказати про дитину яка ніколи не жаліється на обставини а вірить у краще перечитайте самостійно розділ 10 де говориться про те як чарлі знайшов доллар виділіть у тексті дієслова які душевний стан хлопчика в цей момент. про що він думав у ці хвилини? стратегія “займи позицію” (“так” “ні”) запитання: чарлі знаходить банкноту і купляє собі шоколад за 10 центів. як ви вважаєте чи мав він моральне право в той час, коли родина голодувала купити шоколадку? відповідь аргументуйте. робота з текстом твору - як сприйняла родина звістку про золотий квиток? - з ким іде хлопчик на фабрику? чому саме з дідусем джо? - яке враження справив на чарлі містер віллі вонка? - як поводився хлопчик на фабриці? пригадайте та перекажіть текст про це ланцюжком - чарлі бакет стає спадкоємцем вонка? що такого побачив шоколадник в цій дитині що вирішив йому довірити свою справу? літературний асоціативний диктант запишіть у схему лише ті слова які характеризують чарлі бакета шоколад чарліпід час перевірки завдання схему дублюємо на дошці все що не написано в зошиті можна дописати.добрий; фіолетовий як чорниця; щирий; любить рідних; терплячий; мрійливий; неввічливий; нечема; співчутливий; справедливий; допитливий.стратегія “анкета головного героя” (самостійна робота)імя: чарлі бакетвікде проживає: дерев’яна хатинка на краю великого містасім’я: мама тато дідусі джо та джорджі; бабусі джозефіна та джорджиаде навчається: у школічи має друзів: риси характерувподобання: любить слухати розповіді дідуся джо; шоколадставлення до інших персонажівзавдання: заповнити анкету використовуючи текстстратегія “віднови правильну послідовність”(розстав картки відповідно до подій описаних в тексті)(учні отримують завдання на окремих картках і виконують його в парі)після виконання завдання згадуємо як себе поводив чарлі в тій чи іншій ситуації)картка №1 містер вонка та індійський принцкартка №2 день народження чарлікартка №3 таємні працівникикартка №4 майка тіві по елебаченнікартка №5 умпа-лумпикартка №6 чао віолеттокартка №7 містер віллі вонкакартка №8 августус глуп вилітає в трубукартка №9 шоколадна фабрикакартка №10 верука в горіховому цехущо спільного між чарлі та містером віллі вонка? систематизацыя та узагальнення1. хто з героїв твору вас зацікавив? чим саме? 2. продовж речення: “мрія дає людині можливість.3. чому твір називається “чарлі і шоколадна фабрика”? . запропонуйте свій варіант назви.4. художня галерея твору. перегляд та обговорення дитячих ілюстрацій до повісті-казки
інтелектуальна драма професора Хігінса починається і завершується парадоксом Адже парадокс це логічна суперечність яка полягає в тому що в процесі її обговорення виникають умови для одночасного доказу істинності й хибності певного твердження.
Объяснение:
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
Elinasuper1828.07.2020 17:59
-
DMITRIY18424.05.2020 18:28
-
katyamora03.05.2022 15:31
-
Просто0111111125.10.2020 08:31
-
alena1202200427.09.2021 06:27
-
Dave99903.05.2023 00:13
-
fuguh17.06.2020 22:45
-
dasha0020010018.07.2022 08:23
-
Malıw10.12.2020 17:34
-
Ленка610.12.2020 05:38
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.