Есть ответ 👍

Що на твою думку означає поводиться по дорослому при розв'язанні конфліктів

197
256
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


інню конфліктом повинна передувати стадія його діагностики, тобто визначення основних складових конфлікту, причин, що його породили. при проведенні діагностики конфлікту достатньо складним є виявлення суб'єктів конфлікту, їх потреб, що торкнулися, інтересів, побоювань, причин конфліктної взаємодії.

для виявлення причин конфлікту можливо використовувати метод картографії конфлікту, суть якого полягає в графічному відображенні складових конфлікту, в послідовному аналізі поведінки учасників конфліктної взаємодії, у формулюванні основної проблеми, потреб і побоювань учасників, способів усунення причин, що призвели до конфлікту. цей метод розроблений x. корнеліусом і ш. фейром. картографія конфлікту складається з декількох етапів. перший етап картографії конфлікту — фіксування конфліктної проблеми. на першому етапі проблема описується у загальних рисах, визначається предмет конфлікту. якщо, наприклад, йдеться про неузгодженість в роботі, про те, що хтось працює гірше за інших, то проблему можна відобразити як "розподіл навантаження". якщо конфлікт виник через відсутність довіри між особою і групою, то проблему можна виразити як "взаємостосунки". на даному етапі важливо визначити саму природу конфлікту і неважливо, що це не повністю відображає суть проблеми. не слід визначати проблему у формі двоякого вибору протилежностей "так чи ні", додільно залишити можливість знаходження нових і оригінальних рішень.

другий етап — визначення головних учасників конфлікту. участь в конфлікті може бути різною. відповідно до цього виділяють таких учасників:

* опонент — учасник конфлікту, який вважає свої інтереси неузгодженими з інтересами іншого;

* противник — опонент, який прагне реалізувати свої інтереси за рахунок нейтралізації інтересів іншого;

* агресор — противник, який виявляє агресивність, намагається причинити іншому зло;

• посередник-учасник — його завдання ліквідувати конфлікт;

• арбітр — учасник, мета якого проаналізувати конфлікт і дати рекомендації щодо його ліквідації;

• ворог-противник — його мета — знищити противника (фізично чи морально, соціально).

крім цього є ще ті, хто співчуває, і ті, хто засуджує дії певної сторони в даному конфлікті. на другому етапі виявляються головні учасники (суб'єкти) конфлікту. в список можна внести окремих осіб або цілі команди, відділи, групи, організації. залучених у конфлікт людей, що мають спільні інтереси в конфлікті, можна об'єднати в групи.

Retyyyghiop
4,6(64 оценок)

a=bq+r

подставляем:

а= 81*561+23

а=45464

 

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Математика

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS