Есть ответ 👍

Вкаких условиях у живых организмов возник автотрофный способ питания

251
294
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:

dgolovenko
4,8(14 оценок)

Вусловиях недостатка абиогенного органического вещества.это и было причиной возникновения  автотрофного способа питания.

ответ:риби дуже цікаві організми. Вони – не рослини і не тварини. Гриби становлять особливе царство живих організмів. Те, що ми називаємо грибом – це його плодове тіло. Сам же гриб захований в грунті. Складається з тонких білих ниток – грибниці.

Грибниця іноді живе сотні років. Коли буває багато тепла і вологи, в деяких місцях грибниці з землі пробивається плодове тіло – ніжка з капелюшком. У нижній частині капелюшка утворюються спори, вони розсіюються і дають розвиток новим грибницям.

На землі існує безліч різних грибів. В даний час відомо більше 100 тисяч видів грибів. Їх можна зустріти в самих різних місцях – в прісній і морській воді, в полі і саду, на лузі і в горах. Серед них є мікроскопічні види, є і гіганти.

Гриби відіграють чималу роль в житті людини: є їжею (білий гриб, підосичники, сироїжка), основою деяких ліків.

У природі вони можуть бути паразитами (гриб чага), ланками в харчовому ланцюгу, симбіотичними організмами (допомагають деревам зібрати більше води за до своєї грибниці в обмін на крохмаль і цукри, які самі зробити не в змозі) або навіть ліками (лосі лікуються від деяких хвороб поїдаючи мухомори)

Гриби поділяються на два види:

їстівні (білий гриб, рижик справжній, груздь справжній; підберезник, підосичники, дубовик, маслюк, печериці, сироїжки, опеньок, лисичка звичайна і ін.)

неїстівні (бліда поганка, мухомор, жовчний гриб, ін.)

У наших лісах неїстівних грибів близько 30 видів. Вони розташовані по сусідству з їстівними грибами, найчастіше на них схожі і підступність свою показують не відразу, а через кілька годин після прийому в їжу.

Розповідь про їстівні гриби 

Розповідь про білий гриб

Білий гриб – смачний, дивовижно ароматний.

Назва він отримав через своєї м’якоті: вона біла, на розрізі не змінює кольору, залишається білою і у висушеного гриба, і у вареного.

У нижній частині капелюшка – шар трубочок. У молодого гриба він білий, але потім стає жовто-зеленим.

А ось верхня сторона капелюшка у білих грибів буває різною – від темно-коричневої до світлої, майже білої. Зростає гриб в ялинових, соснових і березових лісах.

Розповідь про підберезовик

Підберезовик – поширений їстівний гриб, трохи схожий на білий. Але капелюшок у нього більш м’який, ніжка тонше і довше. Колір шляпк від темно-коричневого до білого.  Зустрічається в березових або змішаних з березою лісах. Зростає самотньо і групами.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Биология

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS