Складiть твор з укр.мови на тему "вiчливiсть головна ознака вихованностi"
Ответы на вопрос:
я думаю, що ввічливість — ознака вихованності , але справжня вихованність містить у собі поняття більше, ніж просто бути ввічливим.
як далеко сягає поняття ввічливість?
хіба це тільки сказати «добрий ранок! » і «пробачте! »?
ні, це більше, ніж сказати так.
ввічливість варто виявляти скрізь.
коли ми пишемо щось у школі чи вдома, те, що вчителі повинні читати; вони раді, коли написане виглядає чисто і це легко читати.
подумайте про всі ті роботи, що вчителі повинні читати.
читання поганого почерку деяких учнів стомлює.
учителі змушені підправляти слова, що написані погано.
якщо ми пишемо, ми, можливо, думаємо тільки про те, що ми пишемо, але не про тих, хто повинен читати, і тому ми пишемо .
давайте погодимося, що неввічливо так поводитись.
а що таке ввічливість у школі і за її межами?
одне зі шкільних правил говорить, що школяр повинен чемно вітати директора школи і вчителів, якщо він (вона) зустрічає їх на вулиці.
інше правило говорить, що школярі повинні бути ввічливі до старших, повинні бути скромними і добре поводитися в школі, на вулиці та в інших громадських місцях.
формування культурних навичок поведінки не проста справа, але якщо ми ввічливі, то нам не важко виявляти культуру в будь-якій ситуації.
ознаки вихованої людини.
ввічливість: саме вона не дає нам сваритися з кожного приводу, змушує тримати в собі злість і роздратування, саме вона сприяє виникненню поваги. ввічливість буває як вроджена (від душі), так і набута (від виховання).
такт: він підказує нам лінію поведінки щодо оточуючих нас людей, і особливо делікатний підхід до кожної людини. тактовність – це завжди межа, перейшовши яку, можна сильно образити людину. тому цю межу завжди потрібно відчувати і дотримуватися. саме почуття такту дозволяє нам зрозуміти, що реакція людини на наші дії не зовсім та, яку ми очікували, і пора б вибачитися.
хороші манери: джонатан свіфт писав: «добрими манерами володіє той, хто найменшу кількість людей ставить у незручне становище». є багато дрібниць, які ви можете робити вдома на самоті, але не в присутності інших людей. наприклад – голосно співати, чистити нігті або сякатися.
скромність: не плутати з сором’язливістю або боязкістю! скромна людина ніколи не підкреслює свою перевагу, не прагне здатися краще або розумніше за інших. вона не вимагає собі якихось привілеїв чи послуг, але в своїх принципах завжди залишається твердою.
пунктуальність: це одна зі сторін хороших манер і ввічливості. запізнення допустимо тільки за дуже поважною причиною, всі інші виправдання з поганою звичкою запізнюватися – просто ознака поганого тону.
вихована людина – це зріла особистість, яка дотримується інтереси інших людей і норми поведінки в суспільстві. щоб бути вихованим, потрібно мати бажання кожен день рости і вдосконалюватися. а ви – вихована людина ?
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
pimkinares03.04.2022 18:46
-
Anyazolotiya10.06.2022 07:20
-
аврсчрм31.08.2022 20:58
-
leyla21008.04.2022 04:39
-
Lizunochek232921.11.2021 01:23
-
mishanyak1999122.02.2022 15:35
-
MilkiWika12.03.2022 18:09
-
German2284808.02.2020 12:34
-
Настя2076705.10.2021 06:01
-
рами020812.03.2022 12:33
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.