Твір на тему: "яке багатство важливіше для людини й потрібніше їй: духовне чи матеріальне"
Ответы на вопрос:
людина – істота і духовна, і матеріальна. спокус навколо багато, приборкати пристрасть іноді дуже важко. та й іти на компроміс із власним сумлінням не просто. що ж має в людині переважати – матеріальне чи духовне? де та золота середина?
я згоден з тим, що людина – істота і матеріальна, і духовна. чи має щось переважати над іншим, тут кожен вирішує для себе. та чому обов’язково має виникнути конфлікт між матеріальними бажаннями людини та її сумлінням? чи немає способів досягати мети, не зраджуючи духовних ідеалів? чи насправді наш світ такий, що в ньому можна бути або багатим грошима, або внутрішньою красою? я вважаю, що відповіді на всі ці питання мають бути негативними.
на мою думку, одна з основних життя людини – це віднайти внутрішню рівновагу, при якій можливим э задоволення матеріальних потреб без того, аби «втрачати душу». духовне та матеріальне в людині має співіснувати гармонійно, так щоб розвиток одного розвиткові іншого. буває, хтось зовсім не зацікавлений у грошах, згадаємо, наприклад, григорія сковороду, для якого щастя полягало у нематеріальних речах. а хтось інший любить гарні речі, хоче мати великий будинок, зручну та красиву автівку. і в цьому немає нічого поганого, якщо людина від цього щаслива. вона розвивається, вчиться, працює заради цього. звичайно, трапляються й «крайні випадки», наприклад, висміяні у творах «сто тисяч» та «хазяїн» і. карпенко-карого, де головні герої в погоні за наживою стають просто смішними та жалюгідними.
звичайно, коли щось стає пристрастю, воно обмежує людину, бо вона нічого, крім об’єкту своїх бажань, не помічає. у такому стані можна зіпсувати відношення з близькими та пройти повз безлічі інших цікавостей у житті. та спокуса буває не тільки матеріального плану. можна піти на компроміс із сумлінням і через небажання образити чи зробити боляче, страх втратити чиєсь кохання тощо. для мене, наприклад, дивина, що монахи доводять себе до фізичного виснаження заради наближення до бога.
отже, я вважаю, що немає однозначної відповіді на це питання, бо всі люди різні. добре, коли людина в змозі задовольнити всі свої потреби – і духовні, і матеріальні.
8 б) тому що "я" після апострофа позначає два звуки, а м'який знак не позначає звуків
9 о-лень, во-лош-ко-вий, ци-ган, ніч, пред-мет, тво-я
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Українська мова
-
CuprumJewellier521.04.2020 14:12
-
coldsssiemens11.04.2021 05:15
-
KriSha1111.04.2022 09:57
-
pueser30.06.2022 02:23
-
linaserdyuk1307.01.2022 14:19
-
israelyan8708.01.2021 01:48
-
kotyatavspalne03.12.2021 17:27
-
nosia04.01.2023 13:43
-
Sonya121s29.03.2021 14:17
-
alinochkaderyu29.11.2021 10:50
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.