Ответы на вопрос:
«ходить гарбуз по городу, питається свого » — співається в жартівливій українській пісеньці, яка розповідає про родичів гарбуза: диню, огірочки, бараболю, квасолю, буряки, морквицю, біб.а чи й справді вони родичі? наука ботаніка об’єднує найбільш близькі рослини у роди та види. вид — це ім’я рослини. рід — її прізвище. прізвище та ім’я рослинам латинські, бо латинська мова у вчених вважається міжнародною. жовта диня, наприклад, зветься куміс мело. а найближчий родич дині — огірок — теж куміс, але вже сатівус.є й родини рослин, що з найбільш близьких родів. до родини гарбузів, таким чином, справді належить диня — «гарбузова господиня», а також огірочки та кавун. а от бараболя, тобто картопля, ніякого відношення до родини гарбузів не має. її родичі — помідор і паслін. родич морковиці — звичайний буряк, а родичі квасолі — біб та горох. їхня родина так і зветься — бобові.бувають родичі досить близькі, а бувають і далекі. дикі предки гарбуза та дині ростуть у мексіці, а батьківщина огірків та кавунів — пекуча пустеля калахарі в африці. бараболю та помідор до нас з південної америки. а морковиця прийшла з середземномор’я. з азії на нашу землю потрапили буряки, квасоля, цибуля, часник, пшениця, ізними шляхами приходили вони до нас. колись люди не вміли удобрювати свої поля та городи. вони просто кидали насіння у грунт, а коли грунт втрачав родючість, переходили на нове місце. переселяючись, люди брали з собою а, насіння, і мандрувало воно разом з людьми о на сотні й тисячі кілометрів.радо зустріли люди заморських гостей, що їх мореплавці, — помідори, какао. а от картоплі спочатку не пощастило. ніхто не знав, що саме треба споживати. пробували їсти зелені кульки з насінням, але вони такі гіркі, що люди назвали їх «чортовим яблуком». то ж не дивно, що селяни відмовлялися садити картоплю, а коли власті примушували їх засаджувати нею лани, вони бунтували, — знищували картоплю, вбивали панів та царських службовців. так і увійшли в історію ці бунти під назвою «картопляні».а от гречка швидко розповсюдилася по селянських нивах. її наші предки з візантії, яку вони звали грецією. тому-то й названо гречку гречкою.соняшник потрапив до нас як декоративна рослина і довго прикрашав тільки квітники та оранжереї. згодом люди навчились видобувати з його насіння смачну олію, і соняшник перейшов з гурту декоративних рослин до лав рослин сільськогосподарських. різними шляхами потрапляли рослини на наші поля та городи. люди відбирали для посіву насіння від найкращих рослин, що не боялися ані спеки, ані холодів. поступово рослини змінилися настільки, що стали зовсім не схожі на своїх диких предків. і ростуть поряд на наших полях та городах пришельці з різних далеких країв — кавун, огірки, картопля, квасоля і служать людям.
Сапротрофи
Объяснение:
Сапротрофи – гриби, що споживають органічні речовини решток рослин і тварин
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Окружающий мир
-
gerastern26.10.2021 18:06
-
Ксения22233228.08.2021 14:01
-
Добрыйдемон1302.06.2023 19:37
-
Куропаткана666гргрг02.10.2021 17:51
-
DmitriyKefir05.06.2022 02:45
-
zuzu10024.10.2020 05:41
-
Ннггген111304.11.2022 04:15
-
аоп77777777777707.12.2022 21:34
-
SHiiimochka25.03.2023 19:25
-
emilyrose200110.12.2022 03:07
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.