Невеликий твір-роздум ,користуючись тезою з ,, тихої елегії'' в. підпалого ,, рідну мову чи зміг би поміняти на чужу? ''

221
246
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Моя україна.. мій рідний край, великий-превеликий, неповторний у своїй красі! його поля, луки й ріки хвилюють, бентежать душу, викликають такі емоції, що пісня ллється з уст.  україна — це сліпуча синь неба, легкокрилі тополі та червона калина, хрещатий барвінок і огнисті мальви. україна — це стрімкий потік дніпра, гіркий полин на козацьких могилах, розкішний вінок з білої ніжної ромашки. україна — це. земля краси і величі  хто ми без батьківщини? ніхто і ніщо. велич батьківщини — наше щасливе життя. людина, яка зраджує батьківщину, не має права на життя. мені здається, що з покоління в покоління треба передавати істину: батьківщина — держава, в якій живеш. держава є — є народність; є народність — є нація; є нація— є народ, є «я» — дитя народу, дитя землі, яка виплекала мене.  в. підпалий у своїх елегіях створює образ батьківщини через сприйняття ліричних героїв. одним із кращих зразків патріотичної лірики є вірш «тиха елегія».  елегія має своєрідну побудову. кожна з п'яти строф містить запитання й відповідь:   коли мене питають? «любиш ріки,річки і річечки й потічки? » ­відмовчуюсь: вони в мені навіки,а для мого народу на віки!   у вірші багато символів: ріки, річки, ясні зорі, тихі води, степи, озера, яблуні і усе це батьківщина, без якої автор не мислить себе, від них не відокремиться навіть тоді, як в землю перейде. найвеличніший символ — рідна мова. нею має володіти людина вже з дитинства. вона вливається в дитячу душу з молоком матері, колисковими піснями неньки. рідна мова — основа сім'ї:   коли мене питають: «рідну мовучи зміг би поміняти на чужу? » —моя дружина сину колисковуспіває краще не скажу.  у вірші «тиха елегія» в. підпалий виступає як патріот, в авторське «я» зливаються громадянська позиція й інтимні почуття. письменник стверджує думку про роль батьківщини в житті людини, доходить думки про необхідність єднання людини й рідного краю. це і є ідея поезії.  кульмінація елегії — п'ята строфа. якщо в перших чотирьох строфах тон принижений, дещо висхідна інтонація, відтворена словами «відмовчуюсь», «мовчу», «я знов мовчу», то в п'ятій строфі вибухає крик:   коли мене питають: «українучи зможеш ти забудь на чужині? » —кричу: «кладіть отут у домовинуживим» однаковісінько мені»  для автора, ліричного героя, поміняти рідну землю на чужу — рівноцінно смерті. як і у вірші «запросини», у поезії «тиха елегія» в. підпалий використовує единопочаток, що звучить рефреном.  тема поезії — монологічна сповідь автора перед собою, своїм народом, своєю родиною. вірю, що світле майбутнє чекає мою батьківщину, якщо на її землі будуть жити справжні патріоти.

Хвалько, зухвалий, довірливий,боягуз,пихатий

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS