Есть ответ 👍

Нужно ! скласти доповідь за темою ,куріння--забавка для слабких духом, або ,як побороти шкідливі звички, на выбор.мне без разницы на какую именно.обьем должен быть не меньше 20-25 предложений.(можно на )

125
308
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Вважається що звички – це якась форма поведінки людини. є як позитивні звички, так і негативні корисні звички призводять до розвитку особистості, а шкідливі, навпаки, до її знищення. важливо знати, що звички це річ стійка.студентам особливо потрібно стежити за тим, щоб були присутні поруч тільки позитивні звички. корисними звичками можуть бути завзято, прагнути пізнати все нове і якомога більше дізнатися, прагнення до фізичних вправ, прагнення до культурного проведення вільного часу, наприклад відвідування театру, читання книг.всі ці заняття потроху збагачують людину знаннями він стає цікавим і починає самовдосконалюватися. але, незважаючи на всю цю чистоту у студентів з’являються і шкідливі звички. це збитий раціон харчування, нерегулярний сон, а також пропуски на заняттях або не виконання ї роботи. найбільш шкідливі звички це, звичайно ж, куріння і розпивання алкогольних напоїв. звички можуть запросто перерости в порок і надалі зіпсувати все життя людині.лікарі нагадують, що ризик розвитку серцево судинних захворювань з’являється саме від куріння. дуже шкідлива дія надає сигарета з нікотином. коли припустимо, юний студент курить сигарету його судини розширюються і тим самим він може відчути що поліпшується його працездатність, але зовсім не на довго. але після, якого, то періоду знову розумова працездатність знижується і з’являється знову потреба в сигареті. також для чоловіків куріння не дуже позитивно, адже якщо курити тривалий час це призводить до поганої роботи секреції. все частіше виділяється в кров адреналін, підвищується артеріальний тиск, що призводить до порушення биття .тому краще відповідати за свою кожну сигарету.ви просто маєте зрозуміти все шкідливе,яке вживаєте під час наприклад куріння лише одної сигарети.остерігайтесь шкідливих звичок.

небагато у світі храмів, про які написано романи. нотр- у франції - про нього «собор паризької богоматері» віктора гюго. софія київська, про яку написав роман «диво» павло загребельний. і є в україні ще один храм, описаний у романі - у «соборі» олеся гончара. то троїцький собор у місті новомосковську дніпропетровської області, колишній самарі. хоч автор прямо його не називає і собор у романі -узагальнений образ, ми однак упізнаємо в описах, в історії будівництва саме козацький троїцький собор, шедевр українського бароко.  історія його спорудження, яку записав дмитро яворниць-кий, схожа на легенду. було це в 1773 році, коли запорозьку січ ось-ось мали зруйнувати. у самарі стояла старенька церковиця, і козаки задумали збудувати нову. зібрали раду, знайшли майстра - якима погребняка. був він із себе непоказний, і старшина засумнівалася:   - чи ж ти зумієш збудувати божий храм?   а будувати козаки надумали неабияк: без жодного цвяха! бо негоже, міркували вони, у храмі спасителя, розп'ятого на хресті, забивати цвяхи в дерево.  - збудую, чому ні. мені не вперше, - відповів яким по-гребняк. та й намалював просто на стежці в саду, де вони зібралися, гарну п'ятиглаву церкву. потім додав:   - збудував би й більшу, з дев'ятьма верхами. намалював дев'ятиглаву, і так та церква всім ,  що сказали ставити її. навезли дерева, заклали підвалини.  тільки цього разу засумнівався сам майстер. дерев'яної церкви на дев'ять бань не було ніде в україні. як її вивести, як зібрати все докупи, щоб кроква до крокви, щоб міцно, надійно було? злякався майстер, навіть заховався у плавнях. лежить у комишах, а на обрії видніє самарський миколаївський монастир, немов вабить до себе. майстер яким до святого миколи чудотворця. і тоді приснився йому собор. прокинувшись, майстер зробив маленьку церкву зі стебел комишу. усе в ній добре вдалося, і він, уже впевнений у собі, вернувся на будову.  комишевий макет потім довго зберігався в соборі, аж врешті розсипався на порохню.  а собор стоїть. майстер справді обійшовся без цвяхів: колоди скріплено дерев'яними кілочками або взято «в замок», тобто врізано одна в одну. і так їх міцно скріплено, що не бояться ні бур, ні землетрусів. одного разу ураган позривав у місті дахи, повивергав дуби з корінням, а соборові - хоч би що!   стоїть собор! його називають дивом на все запоріжжя, його копіюють, будуючи інші церкви. раз побачений, він западав у душу назавжди, причаровував стрункістю, гармонією ліній, легкістю, красою. та чи є в ньому ще інший чар? може, справді, «в отому гроні соборних бань живе горда, нев'януча душа цього степу? живе його задума-мрія, дух народу, його естетичний і». про це ви неодмінно прочитаєте в романі «собор» олеся гончара. тоді збагнете, чим є цей храм для україни. у час, коли стирали козацькі назви міст, прекрасний собор нагадував про велич наших будівничих, про мужність і непокору, про дорогу, жадану волю!

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS