Ответы на вопрос:
Тема: і на знаходження відстані за швидкістю і часом. ускладнені і на зведення до одиниці. мета уроку: • формувати компетентність учнів у розв’язанні на знаходження відстані за швидкістю і часом, спираючись на знання дітей попереднього уроку. • удосконалювати навички учнів у знаходженні значень виразів на додавання і віднімання, розвивати логічне мислення, увагу, мову учнів, учити коментувати хід розв’язання. • виховувати інтерес до предмета. обладнання: схеми, таблиці, індивідуальні картки, мультимедійна система комп’ютер. тип уроку: урок засвоєння нових знань. хід уроку 1.організаційний момент . привітання.( слайд №1) діти, до нас на урок сьогодні завітали гості. тож давайте привітаємо їх. ми вам раді, люди добрі, і вітаєм щиро вас, і запрошуєм ласкаво на урок в 4 клас. автотренінг: давайте згадаємо ваш автотренінг. я – учень , я ходжу до школи. мене навчають вчитись, я все розумію, я хочу все знати. 2.а зараз реклама уроку (слайд №2) урок має бути: 1.цікавим 2.навчальним 3.гарним 4 практичним 5.продуктивним ми будемо : 1.активними 2.розумними 3.дисциплінованими 4.уважними отже якщо ми будемо такими, ми разом проведемо цікавий , творчий урок. і урок у нас не звичайний. ви відкриєте для себе одну із таємниць мудрості. для цього потрібно наполегливо працювати й гідно пройти всі етапи уроку. на вас чекає (слайд № 3) • хвилинка каліграфії • хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом • ситуація успіху • проблемна ситуація • засвоєння нових знань • фізкультхвилинка • коментоване розв’язання і • перевір у сусіда • застосування набутих знань 3.актуалізація опорних знань • хвилинка каліграфії. сядьте рівно , відкрийте зошити, згадайте правила письма і прописуємо число 29, яке складається з двох цифр 2 і 9.(запис ппз ) метод «мікрофон» як ви вважаєте , чому на хвилинці каліграфії ми писали число 29? що ще в житті може означати це число? (дату народження,29 грн. може коштувати машинка, 29 учнів у класі, 29 метрів відстань від нашого класу до їдальні і т.д.) добре впорались . рухаємось далі. • хвилинка швидкого обчислення із сюрпризом. покажемо , на скільки швидко і вправно у 4 класників працює «мозковий комп’ютер» . розв’язати приклади і знайти ключове слово – перевірку. + 54408 - 48350 +2120 973 9405 1080 12 м 80 см. - 8м.07 см. 360 – 37 3600: 100 276*1 60: 3 відповіді числа: 3200, 55381 ,323,36,20,276,473,38945 л м д е ь ц о о (молодець) (слайд № 4) 4.повідомлення теми уроку пригадаймо, які і розв’язували на попередньому уроці? навести приклади. створення ситуації успіху. (починається запис з ппз) • на знаходження швидкості • складіть обернену , щоб знайти відстань ( зупинка на записі) діти а чи достатньо в нас знань щоб виконати це завдання? (що таке обернена ми знаємо , а щоб знайти відстань у нас проблема) як розв’язати таку ? скажіть хто здогадався чим ми будемо сьогодні на уроці займатися? хто може назвати тему уроку? висловіть свої думки. а що нам потрібно знати, щоб розв’язати нашу проблему? (знання попереднього уроку)послухайте чи так ми думали ( продовження запису ппз) 5.первинне сприйняття нового матеріалу. давайте заглянемо в підручник сторінка 61 , адже це джерело знань і переконаємось іще раз в правоті наших думок. читання хором висновку в підручнику. застосуймо наші знання практично. діти я вам зараз назву рухомий об’єкт, а ви висловіть свої припущення з якою швидкістю вони можуть рухатись. на сторінці 61 у підручнику № 391 за даними таблиці знайдемо відстані. висновок: щоб знайти відстань, треба швидкість помножити на час. фізкультхвилинка віконце ми відкрили, повітря запросили до нашої кімнати,
рассказ а.с.пушкина "барышня крестьянка"(из цикла "повести покойного ивана петровича белкина) о том, как барышня лиза выдавала себя за крестьянку, чтобы понравиться алексею(он с пренебрежением относился к барышням,считая их слишком )-сыну григория ивановича муромского, врага лизиного отца.ей настя-горничная лизы, заботливая и понимающая.лиза представляется акулиной, обычной крестьянской дочерью.алексей так влюбляется в нее, что даже узнав о том, что она барышня не перестает любить ее.в конце их враждующие отцы помирились.
если проанализировать это произведение, то можно сделать вывод, что для любви не существует никаких сословных преград и предрассудков.
Реши свою проблему, спроси otvet5GPT
-
Быстро
Мгновенный ответ на твой вопрос -
Точно
Бот обладает знаниями во всех сферах -
Бесплатно
Задай вопрос и получи ответ бесплатно
Популярно: Литература
-
виола15305.07.2021 16:38
-
mihapolube825.10.2022 12:10
-
KKIUY04.08.2020 22:03
-
Nikita6756631.05.2020 02:36
-
maratis200725.05.2021 13:26
-
123GEV28.03.2021 01:19
-
ПростоБегун13.03.2021 23:42
-
Zhenya218826.04.2020 21:52
-
joker949415.12.2022 13:41
-
nasowmza24.08.2022 08:28
Есть вопросы?
-
Как otvet5GPT работает?
otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса. -
Сколько это стоит?
Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны. -
Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?
Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое! -
В чем отличия от ChatGPT?
otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.