Есть ответ 👍

Тільки перше слово пишуть із великої літери у всіх рядках, окрім: а (к)римський (п)івострів, (с)офійський (с)обор, (д)ень (н)езалежності; б (н)нобелівська (п)ремія, (є)вропейська (п)лоща, (г)олосіївський парк; в (ф)ранківські (с)онети, (з)асдужений (а)ртист, (д)амоклів (м)еч; г (ч)ернеча (г)ора, (м)арійчин (в)інок, (о)лімпійські (і)гри.

284
388
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Треба всі слова щоб були з великої?

людська природа багата звуками, які є не тільки виразом різних почуттів і бажань, але і провідниками існуючого в природі тяжіння до ритму, краси. співають прекрасно птиці, але і комахи іноді не менш красиві звуки. однак виразність, яка властива звуковому життю відносно до людської природи, ніде не перетворює звуки в мову, що притаманне тільки людині. основна ж властивість мови у людини полягає в тому, що вона тонко пов’язана з роботою думки.

тепер уже ніхто не ототожнює, як робили в 1-й половині xix століття, думку зі словом, але розвиток мови (її морфології та синтаксису), дійсно, визначається тією функцією мови, якою вона повинна виражати нашу думку. чим багатша думка, тим більше слів потрібно для її вираження, тим складніше побудова промови. дитина має всі задатки до вираження звуків мови. тут ми теж маємо справу з якісним стрибком у розвитку, адже, якщо майже вся людська природа користується здатністю видавати звуки, то ніде така здатність не веде до виникнення мови. тільки людина володіє мовою – і не як папуга, який може видавати навіть окремі фрази, але завжди одні й ті ж, а як живий володар мови.

ніхто досі не дав вичерпного вирішення проблеми виникнення мови, бо поява мови не може бути пояснена в порядку еволюції. якщо ж іноді вчені хочуть звести появу і розвиток мови до дії соціального середовища, то і у тварин є соціальне життя, є певні кошти до спілкування, аналогічні нашій мові, але немає самої мови. тут у наявності дійсний стрибок, тобто і тут є підстави наполягати на тому, що людство, як таке, все ж не розвинулося еволюційним шляхом з природи до людини. з ним була якась інша ситуація.

людвіг фейєрбах відзначав, що зокрема людина, як щось відособлене, не містить в собі людської сутності ні в істоті моральної, ні в мислячій. людська сутність проявляється лише в спілкуванні. людина спілкується завжди, навіть залишаючись наодинці; думка – це спілкування із собою, внутрішній діалог. спілкування, або обмін інформацією – база людської цивілізації, її суть, головна і єдина творча сила. періоди еволюції людства однозначно співвідносяться з етапами розвитку і вдосконалення форм, методів і засобів збору, зберігання, обробки і передачі інформації. аналіз інформації лежить в основі науки, яка визначає технічний розвиток, що, в свою чергу, забезпечує виробничі і соціальні відносини. отже, розвиток суспільної свідомості, науки, продуктивних сил і громадських інститутів в значній мірі забезпечується еволюцією інформаційних технологій. інформаційний же зв’язок між людьми, виражений в слові, базується саме на мові.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS