Есть ответ 👍

Твір на тему український рік у звичаях, прикметах і прикметниках

157
451
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Или вот)кладний і тривалиий шлях розвитку пройшли українські календарно-побутові звичаї та обряди. таку назву вони отримали через звязок з календарними циклами (зимою, весною, літом, осінню), від яких безпосередньо залежав побут наших предків. часом їх ще називають аграрними, тобто пов'язаними з певними господарських робіт (сівбою, плеканням посівів, збиранням врожаю). але це вірно лише до певної міри, оскільки значна частина тих звичаїв та обрядів виникла задовго до того, коли наші предки пізнали хліборобство.знання природних циклів і орієнтація в часі формувалися ще на тій стадії, коли давнє населення на території україни вело привласнювальну форму господарювання, тобто існувало виключно за рахунок мисливства і збиральництва. залежно від пори року воно переміщалося з місця на місце, тобто дотримувалося напівкочового способу життя, щоб забезпечити себе достатньою кількістю їжі.нині майже нічого невідомо про звичаї людей кам'яного віку (палеоліту, мезоліту). але це не означає, що жодної обрядовості в них не було. побут тих народів, чий спосіб життя до недавнього часу відповідав первісній стадії, яку давним-давно пройшли наші предки, засвідчує, що звичаї і обряди, і до початку чи закінчення певного природного сезону, були і в них. у цьому переконує ближче знайомство з обрядовими циклами. минали тисячоліття, поки давні люди приручили звірів, навчилися вирощувати хліб. перехід від привласнювальної до відтворювальної форми господарювання спричинив зміну способу життя. полювання на звірів змінюється на тваринництво. збиральництво поступово переростає у хліборобство; замість мандрівного способу життя настає відносна осілість,тривале проживання на певній території. але первісні форми життя не зникають безслідно, а доповнюють новий господарський устрій. ця закономірність властива і обрядовості, в якій давні обрядові дійства постійно доповнюються новими.

Золотий пішов,а срібний прийшов(сонце і місяць) один баранець пасе тисячу овець(місяць і зорі) сімсот соколят на одній подушці сплять(соняшник) хто нам всім хліб ділить? (ніж)

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська література

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS