pfgr
04.03.2020 22:20
Биология
Есть ответ 👍

Сообщение на тему: "методы изучения жизнедеятельности клетки". запишите план сообщения. ( ) заранее .

101
129
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

Nerzul2828818
4,4(94 оценок)

Ятолько могу написать из чего состоит клетка и в общем строение клетки
uefip
4,7(94 оценок)

Цитология одна из наук изучающая клетку
oleg1836
4,4(32 оценок)

Корінь — вегетативний орган з необмеженим ростом, який забезпечує закріплення рослин у субстраті, поглинання і транспорт води та розчинених у ній мінеральних речовин та продуктів життєдіяльності ґрунтових мікроорганізмів і коренів інших рослин, первинний синтез органічних речовин, виділення в грунт продуктів обміну речовин і вегетативне розмноження. поява кореня в процесі еволюції рослин — важливий ароморфоз, одне з пристосувань до життя на суходолі. вперше справжні корені з'являються у папоротеподібних. потім у квіткових рослин завдяки ідіоадаптаціям формуються різні типи коренів, здатних виконувати додаткові функції. так, у деяких рослин у коренях відкладається запас поживних речовин, що зумовлює їх потовщення, утворення коренеплодів (морква, редиска, буряки) або кореневих бульб (жоржини, пшінка). зародок кореня закладається одночасно з брунькою в зародку насінини і називається зародковим коренем. під час проростання насінини цей корінь перетворюється на головний, або первинний, корінь, здатний до галуження. паралельно з ростом на ньому з'являються бічні корені першого порядку, які, в свою чергу, корені другого порядку, на них виникають корені третього порядку і т. д. крім головного і бічних коренів у рослин утворюються й додаткові корені, які формуються на стеблах, листках, але не на корені. сукупність усіх цих коренів (головного, бічних різних порядків та додаткових) утворює кореневу систему. за формою розрізняють два типи кореневих систем: стрижневу і мичкувату (мал. 1). стрижнева має добре виражений головний корінь, який займає в грунті вертикальне положення; від нього відходять бічні корені, що розміщуються в грунті радіальне. вона трапляється у більшої частини дводольних рослин. у мичкуватої системи всі корені майже однакові за розмірами, за походженням це додаткові корені, які пучком ростуть від основи стебла. мичкувата коренева система формується під час кущіння. при цьому на підземній частині стебла утворюється вузол кущіння, з якого розвиваються додаткові корені, що й веде до утворення мичкуватої кореневої системи. така система характерна для більшості однодольних рослин. відмінності між цими двома основними кореневими системами виявляються вже під час проростання насіння. у дводольних рослин із зародка насінини проростає один корінець, який потім стає головним коренем. у однодольних рослин найчастіше проростає кілька корінців. потім ишіи ріст припиняється і на підземній частині стебла формується мичка додаткових коренів.

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Биология

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS