Есть ответ 👍

Где зимуют раки ? когда рак на горе свистнет ?

266
404
Посмотреть ответы 3

Ответы на вопрос:

Vakluver
4,8(21 оценок)

1)  среда обитания раков - в пресных водах(прудах). также они роют норы в земле глубиной около 3 метров. 2) рак на горе не свистнет никогда.
Медина00
4,7(3 оценок)

(, а рыба  запоет) " - 'неизвестно когда; в неопределенном будущем  времени; никогда'. такая формула невозможного, по сути,  является иронически-шутливой поговоркой, а тем   среда обитания  раков   - чистая, пресная проточная  вода (реки, пруды). живут они в норках, которые роют на грубине  около 3 метра.  раки   — это пресноводные животные, живущие в чистой воде рек, озер и  прудов. зимой своего местожительства они не меняют, а просто  опускаются значительно глубже, туда,где   вода не замерзает.
Ketrin2316
4,8(14 оценок)

ответ:  Нюхова система – найменш вивчена система людського організму. До сих пір вчені намагаються встановити всі фізіологічні тонкощі механізму нюху. У той же час, багато чого вдалося встановити, і в цій статті ми розповімо вам, яким чином людина сприймає запахи.

запахи

Нюх як рудимент

Людський організм у процесі еволюції піддавався (і продовжує піддаватися) певним змінам. Наприклад, сотні тисяч років тому у людини було три нирки, але зі зміною умов третя нирка редукувалася. Здатність вловлювати запахи, можливо, є рудиментом, який також згодом може зникнути. До цієї думки схиляються багато вчених, які предметно вивчають цей процес. На їхню думку, в процесі еволюції нюхова система втратила свою функціональну значимість, і через деякий час (можливо, тисячі років) люди і зовсім перестануть відчувати запахи. Однак такі заяви є спірними, оскільки нюхова система допомагає людині орієнтуватися в стимулює смакові рецептори, а також відіграє роль в статевому потязі. Тому таємниця нюхової системи все ще залишається нерозкритою.

Рецептори, що сприймають запахи

Як і будь-яка інша сенсорна система, нюх здійснюється завдяки роботі рецепторів – специфічних клітин, що уловлюють запахи і передають інформацію в головний мозок.

У верхній носовій раковині розташовується нюхова область носа, в якій містяться нюхові рецептори. За своєю структурою ці рецептори є нервовими клітинами (нейронами) з численними відростками (дендритами). На кінчиках цих відростків розташовуються специфічні волоски, які занурені в слиз носової порожнини. Коли в слиз потрапляють речовини, то вони в ній розчиняються і нюхові волоски сприймають ці речовини у вигляді запаху. У нюхових клітинах закладений механізм посилення сигналу, що дозволяє людині відчувати запахи при наднизьких концентраціях речовин.

Як тільки волоски нюхових рецепторів вловили речовину (запах) в слизу, вони починають передавати сигнал сусіднім нервовим клітинам і ниткам в головний мозок, де сигнал обробляється і формується сприйняття запаху.

Объяснение:

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Биология

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS