Есть ответ 👍

Ксловам весна, шепоче, кислиця, дерев`яний, перевiрнi слова?

191
246
Посмотреть ответы 2

Ответы на вопрос:


Весна - весняний. шепоче - шепіт. кислиця - кислий. дерев'яний - дерево.

сьогодні часто говорять про гендерну рівність. гендерна рівність – це рівне оцінювання суспільством подібностей і відмінностей між жінкою та чоловіком та розрізнення ролей, які вони виконують. стать є першою ознакою, з якою людина виходить у світ. коли у неї питають: «хто ти? », вона найперше вказує на свої статеві ознаки, а потім уже подає іншу інформацію. на мою думку, статі мають доповнювати одна одну, і жінка не повинна перетворюватися у чоловіка та навпаки.   

у багатьох кранах світу не існує гендерної рівності, і чоловіки часто використовують те, що вони сильніші за жінок. наприклад, у багатьох східних країнах жінки не мають права працювати, у деяких –    навіть відкривати обличчя в присутності чоловіків. мені здається, що в нашій країні також про гендерну рівність лише говорять. жінка завжди прагне вдовольнити потреби чоловіка, а чоловік, в свою чергу, майже нічого не робить. ми, жінки, чомусь дуже боїмося залишитися самотніми, вбачаючи роль чоловіка у захисті та забезпеченні родини. та останнім часом все частіше і    забезпечувати, і підтримувати господарство доводиться саме жінці.

гендерна рівність має означати, що обидві статі мають однакові умови для реалізації своїх прав та можливостей. раніше у нашій країні жінки не мали можливості отримати якісну вищу освіту та займати деякі посади. саме про це йдеться у творі о. кобилянської «людина». молода освічена дівчина олена намагається сама забезпечити своє життя, але її рідні та близькі категорично проти цього: вони вважають, що призначення жінки – вийти заміж, займатися будинком, чоловіком та дітьми. врешті-решт олена вимушена покоритися волі батьків і вийти заміж за забезпеченого чоловіка, який може утримувати її та її родині. таким фіналом, на мою думку, письменниця намагалася показати, що    україні ще дуже далеко від рівності між чоловіком і жінкою.

сьогодні жінки можуть одягати штани, палити, навчатися у будь-яких вузах та обирати яку-завгодно професію. але чи завжди це доречно? зараз жінки намагаються виконувати чоловічі функції, все беруть на себе. жінки стали сильними та впевненими у собі, а чоловіки, навпаки, – інфантильними та слабкими. часто можна зустріти чоловіків, які не працюють або заробляють менше, ніж жінки. а так хочеться бачити біля себе сильних та мужніх представників чоловічої статі! можливо, саме прагненням до гендерної рівності і призвело до цих змін?      

все ж таки ми, жінки, повинні поступатися чоловікам. недарма у народі говорять: «чоловік – голова, а жінка – шия». заміжня жінка може вибирати, працювати їй чи ні, тоді як чоловік, який вирішив «бути домогосподаркою», вважають просто ледарем.   

Реши свою проблему, спроси otvet5GPT

  • Быстро
    Мгновенный ответ на твой вопрос
  • Точно
    Бот обладает знаниями во всех сферах
  • Бесплатно
    Задай вопрос и получи ответ бесплатно

Популярно: Українська мова

Caktus Image

Есть вопросы?

  • Как otvet5GPT работает?

    otvet5GPT использует большую языковую модель вместе с базой данных GPT для обеспечения высококачественных образовательных результатов. otvet5GPT действует как доступный академический ресурс вне класса.
  • Сколько это стоит?

    Проект находиться на стадии тестирования и все услуги бесплатны.
  • Могу ли я использовать otvet5GPT в школе?

    Конечно! Нейросеть может помочь вам делать конспекты лекций, придумывать идеи в классе и многое другое!
  • В чем отличия от ChatGPT?

    otvet5GPT черпает академические источники из собственной базы данных и предназначен специально для студентов. otvet5GPT также адаптируется к вашему стилю письма, предоставляя ряд образовательных инструментов, предназначенных для улучшения обучения.

Подпишись на наш телеграмм канал

GTP TOP NEWS